http://castenrav.dorDenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Repetitie Het aftellen is begonnen. Nog 5 repetities te gaan en dan staat de generale voorstelling al op het programma. Alle vier de bedrijven worden doorgespeeld en zoveel mogelijk in de te dragen kleding. Er wordt hard gewerkt. De data van de resterende 5 repetitiedagen staan ook vermeld op onze website. Sinterklaas arriveerde weer in ons land Maar helaas zonder boek in zijn hand Want dat was opeen zoek Het lag ook nergens in een hoek Zondag komt hij naar be Wis En kan hij bekijken hoe het decor is be decorbouwgroep is goed bezig geweest Want bij zo een groot feest Willen ze dat het er netjes uit ziet En de goedkeuring heeft van de spion-Piet bit is gelukkig allemaal het geval bus op naar het Sinterklaasbal Maandag kan de groep dan weer aan de slag Met het interieur, want het wordt al kort dag Ook de spelersgroep met de regisseur Moeten doorwerken, met nog 5repetities voor de deur En u lieve mensen Kunt nog altijd kaartjes wensen U kunt ze bestellen boor Jac en Truus Vennekens te bellen Ook kunt u ze zelf bij de Koster gaan halen En daar ook meteen betalen Of u vraagt ze aan de Sint bie toneelspelen ook heel leuk vind Nu moet ik weer snel stoppen met mijn gedicht Want het is al bijna licht. Tot ziens en tot de volgende week ban probeer ik u te verrassen met een nieuwe preek Agenda: Woensdag 22 november Maandag 27 november Woensdag 29 november Maandag 4 december Woensdag 6 december 7 december 2006 9 en 10 december 2006 Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Generale voorstelling bovenbouw De Stek Uitvoeringen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 13