Stichting Jeugdwerk Castenray BEDANKT!! Hopelijk doen jullie volgend jaar weer allemaal mee! 17 november: Zwemmen Dankjewel voor alle hulp ti jdens de dropping!! We kunnen weer terugkijken op een geslaagde dropping. Het waar zat mee (wel redelijk fris) en de eindbestemming "Overloon" is door iedereen gevonden. Omdat het een flinke wandeling was, waren sommige groepen wat later binnen dan gepland. Hierdoor waren we ook een half uurtje later pas weer terug in Castenray. Onze excuses hiervoor, maar soms lukt het gewoon niet om precies in te schatten hoe lang de groepen over de wandeling zullen doen. Verder een woord van dank aan alle mensen die zich zo massaal hadden aangemeld om mee te gaan als leiding. Zonder jullie hadden we niet zo'n geslaagde avond gehad. Natuurlijk ook een 'dankjewel' voor Wiek Kunen, de busreis op zich was voor veel kinderen al een feest. Spannend in zo'n donkere bus met keiharde muziek. Er werd volop meegezongen! Danscursus Aanstaande zondag gaan we weer flink met de voetjes van de vloer. We zien jullie weer allemaal om 10.30 uur in de Wis. Nog even een mededeling: op zondag 26 november begint de dansles een half uurtje eerder, dus van 10.00 - 11.30 uur. (dit omdat ze de zaal willen versieren voor het sinterklaasfeest). Op zondag 10 december is er wél een dansles (dit stond vorige week ook al in de schans!!) Deze vrijdagavond gaan we gezellig badderen in het subtropische zwemparadijs Het Meerdal. We vertrekken die avond rond 18:00 uur en zijn om ongeveer 21:30 weer terug. Het kost 4,- je kunt je vanaf nu opgeven. Je kunt je nog opgeven t/m 12 november. O ja, we zijn ook nog op zoek naar ouders die ons willen brengen en halen. Opgeven kan bij Regi tel: 571590 of per mail reqi.classens@planet.nl Wat je nog van ons kunt verwachten: 2 december: Kienen 16 december: Christmas special Beste mensen van Castenray. Afgelopen zondag vierde ik mijn 50 jarig muzikantenjubileum en nam ik afscheid van onze Fanfare. Wij hebben een fantastische dag gehad. Hiervoor wil ik onze Castenrayse Fanfare "Dorpsklank" bedanken. De voorzitters van "Dorpsklank" en "St. Oda" Merselo bedankt, voor de mooie woorden. Ook van harte bedankt voor de mooie concerten gegeven door De Castenrayse en Merselose fanfares, het leerlingenorkest en de Joekskapel de Nullekes voor de mooie serenades. De Sigboldhemer uit Swolgen voor de mooie muziek die zij tengehore brachten De familie,de buurt en Christjaen voor hun aanwezigheid. En al die anderen die ik niet genoemd heb, maar er toch waren. Mensen Bedankt! Het was geweldig. Piet en Gon Arts

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7