Verbouwing Woensdag is de gang doorgebroken. De authentieke boog is daarmee weer zichtbaar. Het ziet er heel ruim uit. De kinderen hebben al enthousiast gereageerd. En dan te bedenken dat het nog mooier gaat worden! De bouwvakkers gaan nu aan de slag om de bouwplaats buiten in te richten. Wordt vervolgd! Oberen in 'De Wis' De ouders van onze school zijn weer aan de beurt om te oberen in 'De Wis' en wel op zondagmiddag 19-11-2006 met het verlovingsbal. Van elk van de onderstaande kinderen is één van de ouders aan de beurt: Inge v. Boekei, Ilse Claessens, Koen Classens, Lisanne Peeters, Kim Seykens, Laura Seykens. Ons verzoek is om 15.00 uur aanwezig te zijn. Wanneer u niet kunt deze middag zou u zo vriendelijk willen zijn om zelf voor vervanging te zorgen. Alvast bedankt voor uw hulp! Ouderraad Basisschool 'De Stek' Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Vrijdag 10 november wordt er weer kleding ingezameld. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. Tuinonderhoud Op zaterdag 11 november worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Jouke Weijs, Sep Vollenberg, Mirte Versteeegen, Gijs Wismans, Kris Philipsen, Ilja Schreibers, Moniek Seijkens, Maud Seijkens, Maudi Philipsen, Angelo Friesen Om 13.30 u. willen we starten en rond 15.30 u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Ria Sonnenberg (BHV) aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. MR-vergadering Dag: donderdag 9 november Tijdstip: 19.30 u. Plaats: basisschool 'De Stek' Studiedag Woensdag 15 november heeft het team een studiedag ingepland. De leerlingen hebben die dag vrij. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 3