^rveren/^ 17 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 31 oktober 2006 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. - 20 september: Akkoord - 09 oktober: Akkoord - 26 oktober: Akkoord 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Er is een bedankbrief gekomen van Juffrouw Dini waarin ze alle leden van de Oudervereniging zeer hartelijk bedankt voor de mooie afscheidsdag, en voor de hulp die ze alle jaren heeft gehad van de Ouderraad. - Brief van de gemeente; de intocht is vergunningsvrij. - Informatie over de verplichting dat er verkeersregelaars nodig zijn voor de intocht. 4. Algemene punten: - Reglement TSO: Wilbert heeft telefonisch contact gehad met Roel Schreibers (MR lid): Er worden nog enkele puntjes aangepast. Verder vond Roel het reglement OK. - MR verslag; Er is nog geen vergadering geweest. 5. Punten onderwijsteam: - Infoavond; de gang wordt morgen uitgebroken, we kunnen terecht in groep 7-8 - Tuinonderhoud; er wordt dan ook opgeruimd op zolder en kelder. - De verkoop; er is vanalles verkocht, alles wat over is moet zo snel mogelijk weg voor zaterdag 11 nov. - De kerstviering op 22 december zal er anders uit gaan zien wegens de verbouwing. Dit zal in de groepen zelf gebeuren. Kunnen er enkele ouders helpen? Maria en Elly doen ook dit jaar weer de boodschappen. 6. Rondvraag met team: - Kunnen we tijdens de verbouwing nog wel versieren?; dit zal het volgende seizoen alleen in de klassen mogelijk zijn. - Elly en Gemma staan nog op de site als MR-leden; Andrea zal dit wijzigen. - 7 december is er generale repetitie van de toneeluitvoering, groep 5-6-7-8 zijn weer uitgenodigd. 7. Algemene punten zonder team: - Overgebleven punten intocht Sint Tussen 14 en 21 november enveloppen Sinterklaasaktie ophalen. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - De paraplu in de brigadierkast is weg, heeft iemand een grote paraplu over; nee, we kopen een nieuwe. - Er stond een stukje in de Schans over het bundelen van de landelijke collectes, kan er iemand naar de vergadering gaan voor onze Rode Kruis aktie; Maria vraagt Erik en anders gaat ze zelf. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering 12 december 20.00 uur: - Nabespreking intocht Sint - Kerstviering - TSO evaluatie

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 17