Boerderijwinkel Groente Fruit Streekproducten en Pakketten Kom van 11 t/m 18 november naar onze winkel bij de Koster... Er hangen nog diverse jassen de Koster bij ons in het café. Graag voor 10 november ophalen in verband met kledingactie! Carla Peter Kinderen krijgen dan een GRATIS "boerderijwinkel - aardappelkit" met leuke spelletjes en knutselopdrachten waarmee ze van alles te weten komen over aardappels (OP OP). Met één van de opdrachten is een pieperpracticum voor de hele klas te winnen. Kijk ook op www.vriendenvanhetplatteland.nl Tijdens deze actie aardappelen 0,60/kg BW 2 - SVOC'01 2 0-2 De wedstrijd tegen de hekkensluiter (met slechts 2 punten) is van tevoren zo'n wedstrijd die gewonnen moet worden. Dat gebeurde dan ook maar BW bleek een zeer stugge tegenstander te zijn. Daarbij speelde SVOC niet z'n beste wedstrijd. Het had moeite met scoren en dat is toch een vereiste om een wedstrijd te winnen. Al na een paar minuten werd de eerste grote kans gemist. Uit één van de weinige gestroomlijnde aanvallen van SVOC stuurde Don op links Steffan diep en diens voorzet werd door Rick op de lat gemikt. Niet lang daarna miste BW eigenlijk de enige echte grote kans en golfde het spel wat op en neer. SVOC was wat sterker maar nogmaals, dit kon niet in doelpunten worden uitgedrukt. De talrijke aanvallen strandden meestal al voordat ze echt gevaarlijk werden. Don had misschien nog de grootste kans maar moest een schot afleveren met z'n zwakke linker. In de tweede helft gaf SVOC het heft uit handen en was de organisatie soms ver te zoeken. Een rommelige fase werd na 20 minuten afgesloten toen Bart Emonts zijn rentree maakte in het tweede. Misschien kwam de ommekeer ook omdat er bij BW wat brak toen Peter vlak daarna met een prachtige lob de doelman verschalkte. En de wedstrijd was helemaal gespeeld toen Antonio binnenkopte. De doelman wist in eerste instantie een kopbal van Marcel Dinghs te pareren maar in de rebound was Antonio succesvoller. Op dat moment had SVOC de voorsprong kunnen uitbouwen want de verdediging hield zo nu en dan open huis. Het bleef echter bij 0 - 2 en uiteindelijk was daar niemand van de Oirlo-Castenray combinatie ontevreden mee. Lorbaan t Veulen tel. 0478 550653 Café de Koster Horsterweg 70 5811 AC Castenray Telefoon: 0478-571167 OPENINGSTIJDEN dinsdag t/m vrijdag: vanaf 18.00 uur Zaterdag: 18.00 tot 02.00 uur Zondag: 10.30 tot 01.00 uur Woa is miene jas? m

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 11