OUDERENBILJART CASTENRAY 9 Aan alle collecterende verenigingen Zoals u wellicht in de krant gelezen hebt, zijn er steeds meer dorpen die overgaan tot een bundeling van de landelijke collectes. Ook wij onderkennen de voordelen hiervan en derhalve willen we samen met u eens bespreken of dit ook in Castenray haalbaar is. In de Venrayse dorpen waar een dergelijk initiatief reeds is opgestart, zijn het de dorpsraden die het voortouw hebben genomen. Onze Dorpsraad is er niet voor om het initiatief in Castenray op zich te nemen, maar stemt wel in met een onderzoek buiten de Dorpsraad om. Ook is men bereid een eventueel voor het gestelde doel te openen bankrekening bij de Dorpsraad aan te haken, hetgeen we zeer op prijs stellen. Om de haalbaarheid te onderzoeken, willen we graag op woensdag 15 november om 18.45 uur met u van gedachte wisselen. De bijeenkomst vindt plaats in café De Koster en zal hoogstens een uurtje duren. Het vroege tijdstip is gekozen, omdat om 20.00 uur in het café weer verenigingsactiviteiten plaatsvinden. Graag zouden we zien dat van alle collecterende verenigingen op woensdag 15 november minimaal één persoon vertegenwoordigd is. Liefst degene die de collecte voor de vereniging verzorgt. Nadrukkelijk zij gemeld, dat het bij de bundeling gaat om de landelijke collectes, dus niet om verenigingsacties, lotenverkoop, e.d. We hopen en rekenen erop dat alle verenigingen die dit betreft, vertegenwoordigd zullen zijn. Ook andere belangstellenden zijn welkom. Jan Strijbos Jac Vennekens Uitslagen week 43 Lottum 2 - Castenray 1 Castenray 2 - Kemphaan 3 Ysselsteyn 5 - Castenray 3 Programma week 45 - 2006 Ysselsteyn 1 - Castenray 1 Castenray 2 - Kemphaan 4 America 6 - Castenray 3 Uitslagen PK wedstrijden: 5 - 4 Ger Weijs 7-2 Wiel Seijkens 4-5 Jep Fleurkens woensdag 8 november donderdag 9 november donderdag 9 november 22 brt. 2,86 25 brt. 1,28 16 brt. 1,69 Wiek Künen - Jan Martens 0-2 Ger Weijs - Huub Strijbos 0-3 Jac Hesen - Jep Fleurkens 3-0 Piet Steeghs - Piet Strijbos 0-2 Jan Martens - Huub Strijbos 0-3 Ger Weijs - Wiek Künen 0-3 Jan Martens - Wiel Seijkens 0-3 Huub Strijbos - Wiek Künen 1 -3 Piet Steeghs - Wiek Künen 3-1 Wiel Seijkens -Wiek Künen 3-1 Eerstvolgende soeeldag ronde 5: DINSDAG 0 Jan Martens - Jac Hesen Hay Seijkesn - Wiel Seijkens Wiek Künen - They Jacobs Ger Weijs - Piet Strijbos Wiel Seijkens - Wim Strijbos Nog in te halen wedstrijden: Jac Hesen - They Jacobs Hay Seijkens - Wiek Künen Jan Martens - Piet Strijbos Jan Martens - Hay Seijkens Huub Strijbos - Jep Fleurkens Jac Hesen - Wim Strijbos

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9