Werkgroep gezinsvieringen. bij de Koster. Er hangen nog diverse jassen bij ons in het café. Graag voor 10 november ophalen in verband met kledingactie! Carla Peter de Koster spel van de verdediging. En toch was er geen reden tot paniek want SVOC kwam steeds beter in de wedstrijd en er waren wel degelijk kansen. De belangrijke aansluitingstreffer kwam vlak voor rust van de punt van de schoen van Anthonio na een goede loopactie. 'Na de rust zakte SVOC in en al snel was het verschil alweer twee doelpunten. En het leek er lange tijd niet op dat deze wedstrijd nog wat op zou gaan leveren. Totdat Peter Verlinden een kwartier voor tijd slim een penalty versierde en deze vervolgens zelf benutte. SVOC begon weer op te leven en even daarna scoorde Peter uit een voorzet van Paul Tissen zelfs de verlossende 3 - 3 en werd het nog spannend. Want zowel Horst als SVOC had in de slotfase de winnende treffer op de schoen. Uiteindelijk moesten beide teams het doen met een remise. Hegelsom 5 - SVOC'01 4 3-0 Vanaf het beginsignaal was het duidelijk wie er afgelopen zondag met de punten aan de haal zou gaan, dit was overduidelijk Hegelsom. "We kwamen er totaal niet aan te pas, creëren te weinig kansen en scoren te weinig", klaagde leider Strijbos. "En als we dan ook nog een rechtsback hebben die meent dat ie ballen uit de kruising moet slaan, schiet het natuurlijk niet op" vulde Peter hem aan. Nee het was een waardeloze zondagmorgen. Interim preses Jan poogde nog een gesprek met het geplaagde duo aan te gaan maar beide hielden wijselijk de boot af. 'En de jongens hoef ik de komende twee weken ook niet te zien!" besloot Strijbos. Zaterdag 11 november a.s is het Sint N[QQr~fer\. Dit is het thema van de gezinsmis op 11 november, de mis begint om 19.15 uur. Het zou leuk zijn als een ieder met een lampion naar de kerk komt. Wil je er een zelf maken? Op internet zijn leuke pagina's om ideeen op te doen. Kijk bv. maar eens op www.speelzolder.nl. Na de gezinsmis trekken we met brandende lampionnen naar de troshoop. Zoals je al gemerkt zult hebben, is het al vroeg donker. Het is zeker zo veilig als je een veiligheidshesje aandoet. Hoe we de lampionnentocht organiseren, lees je volgende week in de Schans. Veel plezier met knutselen en tot zaterdag 11 november. Groetjes, De werkgroep gezinsvieringen 7 Café de Koster Horsterweg 70 5811 AC Castenray Telefoon: 0478-571167 OPENINGSTIJDEN dinsdag t/m vrijdag: vanaf 18.00 uur Zaterdag: 18.00 tot 02.00 uur Zondag: 10.30 tot 01.00 uur Woa is miene jas?

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7