Vrouwen Verenigine Castenray Vervolgpagina korfbal Trainsters en leiding van de E t/m de A, deze tijd graag vrij houden. Op vrijdag 3 november speelt de senioren 3 tegen de A om 20.00 uur in sporthal, De Kruisweide in Sevenum een oefenwedstrijd. Op zaterdag 4 november heeft de BI een oefenwedstrijd om 15.00 uur in sporthal, Het Brugeind in Meerlo, tegenstander nog onbekend. Op zondag 5 november speelt om 14.30 uur de senioren 1 een oefenwedstrijd in sporthal, Het Brugeind in Meerlo, tegenstander nog onbekend. Op dinsdag 7 november speelt om 20.00 uur de senioren 1 een oefenwedstrijd in sporthal, De Berkel in Horst tegen De Merels. CLINIC 4 November zal er een clinic verzorgt gaan worden voor alle train(st)ers, leidsters en coaches door Henk Deegens en Joop Ouderland. Hiervoor worden alle trainsters en leidsters/coaches uitgenodigd van de E t/m de senioren 1De eerste clinic is voor een grote groep en we vinden het erg belangrijk dat iedereen zoveel mogelijk aanwezig is. We willen ons technisch beleid voor de hele korfbalafdeling goed opzetten en daarom is een gezamelijke clinic hierin ons inziens erg belangrijk. We willen om 12.30 uur starten en het hele gebeuren zal tot ongeveer 14.45 uur duren. Afmeldingen graag doorgeven bij de coördinatoren van je eigen team. http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging Vrouwen Vereniging Woensdag 8 november Oriëntatietocht. Castenray Woensdag 8 november a.s. gaan we ons weer oriënteren waar we beland zijn in de donkere avonduren. Het is verstandig om een zaklamp mee te nemen en stevige schoenen aan te trekken. Als je in het bezit bent van reflecterende kleding, doe deze dan aan. Is altijd veiliger!!! Eigen bijdrage 5,00 per persoon. Vertrek vanaf de kerk met eigen vervoer om 19.00 uur. Opgave t/m 5 november bij Franzis tel. 571201 Mia tel. 571031 Woensdag 29 november Verrassingsavond. Woensdag 29 november a.s. hebben we voor onze leden een verrassingsavond. Wat het wordt blijft natuurlijk een verrassing. Om een tipje van de sluier op te lichten, raden wij jullie aan, om alvast een schoen met je naam erop, klaar te zetten. Waarom??? Nou dat heeft alles te maken met het opgeven voor deze avond. Hoe dat verder gaat wordt vermeld in de volgende Schans. Groetjes, het Bestuur. 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 3