17 http://castenrav.dorDenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Repetitie Vanaf nu worden telkens alle vier de bedrijven doorgenomen. Er wordt nog steeds hard gewerkt en binnenkort zal aandacht besteed worden aan de kleding die men het beste kan dragen. De geplande repetitiedagen staan vermeld op onze website. Decorbouw Op maandag 13 november zal de decorbouwgroep beginnen met het opbouwen van het decor. Afgelopen week is het ontwerp al doorgenomen en afgerond. Nu nog de uitwerking ervan, doch die is zoals gewoonlijk in goede handen. Wij hebben er dus ook het volste vertrouwen in dat dit wel goed komt. Brief van Sinterklaas Het is weer bijna zover. Sinterklaas en de zwarte Pieten zijn al weer hard aan het werk om binnenkort naar Nederland te komen. Omdat Sinterklaas ook voorgaande jaren kaartjes voor het toneel als geschenk had, zijn wij weer zo vrij geweest om hem een briefje te schrijven en gevraagd of hij ook dit jaar dat wil doen. Wij kregen een heel mooi briefje ferug: Beste toneelvrienden Wat leuk om weer een briefje te ontvangen Van Nederlanders, die naar mij verlangen Natuurlijk moet ik eerst wat dingetjes weten Zoals hoe het stuk gaat heten En daarom besloot ik dus te bellen Naar iemand die me dat zou kunnen vertellen Spion Piet is al geruime tijd bij jullie daar En had al menig verhaaltje klaar Hij vertelde dat er flink werd gewerkt Terwijl dat niet altijd wordt opgemerkt Hij vindt dat het nu al aardig begint te lijken En hoe het uitpakt, zal moeten blijken Hij vindt het echter wel de moeite waard En zegt oké tegen een toneelkaart baarom lieve mensen Zal ik voldoen aan jullie wensen Als men graag een kaartje heeft als cadeau ban lever ik dat zo Tot ziens maar weer in be Wis Ben nu al benieuwd naar het decor wat er dan is Sinterklaas Agenda: Woensdag 1 november Maandag 6 november Woensdag 8 november Repetitie Repetitie Repetitie Maandag 13 november 2006 Woensdag 15 november 2006 Eerste avond decor bouwen en repetitie Maandag 20 november Woensdag 22 november 7 december 2006 Repetitie Repetitie Repetitie 9 en 10 december 2006 Generale voorstelling bovenbouw De Stek Uitvoeringen Janeettyiazp Vandel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 17