R.K. Basisschool 'De Stek' Casten ray Oberen in 'De Wis' De ouders van onze school zijn weer aan de beurt om te oberen in 'De Wis' en wel op zondagmiddag 19-11-2006 met het verlovingsbal. Van elk van de onderstaande kinderen is één van de ouders aan de beurt: Inge v. Boekei, Ilse Claessens, Koen Classens, Lisanne Peeters, Kim Seykens, Laura Seykens. Ons verzoek is om 15.00 uur aanwezig te zijn. Wanneer u niet kunt deze middag zou u zo vriendelijk willen zijn om zelf voor vervanging te zorgen. Alvast bedankt voor uw hulp! Ouderraad Basisschool 'De Stek' Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Vrijdag 10 november wordt er weer kleding ingezameld. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. MR-vergadering Dag: donderdag 9 november Tijdstip: 19.30 u. Plaats: basisschool 'De Stek' MR-vergaderingen zijn openbaar. De agenda kunt u vinden op het prikbord in school. Luizencontrole De luizencontrole is goed verlopen. Er zijn geen luizen geconstateerd. We willen de kriebelcontroleurs weer van harte bedanken! Tuinonderhoud Op zaterdag 11 november worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Jouke Weijs, Sep Vollenberg, Mirte Versteeegen, Gijs Wismans, Kris Philipsen, Ilja Schreibers, Moniek Seijkens, Maud Seijkens, Maudi Philipsen, Angelo Friesen Om 13.30 u. willen we starten en rond 15.30 u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Ria Sonnenberg (BHV) aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Verbouwing De verbouwing van basisschool 'De Stek' gaat van start. Woensdag 1 november gaat de eerste schop de grond in. Straks hebben de kinderen en het team de beschikking over een mooi gebouw. Wel zullen wij er de komende maanden rekening mee moeten houden dat deze verbouwing enige overlast veroorzaakt. Wij zullen ons af en toe moeten behelpen met de ruimtes en de middelen die ons ter beschikking staan. Op de speelplaats wordt een bouwplaats ingericht. De kinderen zullen dus tijdelijk minder speelruimte hebben. Wij vragen u om uw kinderen na schooltijd niet te laten spelen op de speelplaats in verband met de veiligheid. De fietsenstalling is alleen bereikbaar via één ingang (zijde basisgroep 1 en 2). Vanaf donderdag 2 november kunnen alle kinderen alleen het gebouw binnen via deze ingang. Wij zullen er alles aan doen om het onderwijs zo goed mogelijk voortgang te laten vinden. Wij rekenen op uw begrip en zetten in op een mooi verbouwde school. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 15