Stichting Jeugdwerk Castenray Oproep voor Bonte Zittingsaovende Programma Danscursus Iedereen heeft zijn danstalent kunnen tonen en er is dan ook al flink geschuifeld. Erg leuk om te zien hoe goed iedereen zijn best doen. Wat zullen pap en mam nieuwsgierig zijn om te zien hoe jullie het er vanaf brengen. Zij moeten echter nog even wachten, want pas de allerlaatste les zullen wij onze geleerde pasjes aan hen laten zien. Veel succes de komende weken! Volgende week. 5 november is er géén les!!. In tegenstelling tot wat er vorige week te lezen was, is er op 10 december wéi een dansles, kunnen we dus lekker nog een extra morgen met de voetjes van de vloer! 3 november: Dropping Iedereen die zich hiervoor heeft opgegeven wordt om 18:00 uur bij de Wis verwacht. Neem het inleggeld €7,50 graag gepast mee. Denk ook aan een zaklamp, eventueel een reflecterend hesje en bij slecht weer is regenkleding ook wel handig. En natuurlijk het allerbelangrijkste "goede zin". We zijn deze avond tussen 22:00 - 22:30 uur weer terug in Castenray. Iedereen die zich als leiding heeft opgegeven wordt ook om 18:00 uur verwacht. Willen jullie een mobiele telefoon meenemen zodat jullie als groep bereikbaar zijn? Veel dropplezier en tot vrijdag! 17 november: Zwemmen Deze vrijdagavond gaan we gezellig badderen in het subtropische zwemparadijs Het Meerdal. We vertrekken die avond rond 18:00 uur en zijn om ongeveer 21:30 weer terug. Het kost 4,- je kunt je vanaf nu opgeven. O ja, we zijn ook nog op zoek naar ouders die ons willen brengen en halen. Opgeven kan bij Regi tel: 571590 of per mail reqi.classens@planet.nl Wat je noo van ons kunt verwachten: 2 december: Kienen 16 december: Christmas special Nogmaals de oproep om komende zaterdag naar de bijeenkomst te komen ter voorbereiding van de Bonte Zittingsoavende. Tenminste, voor iedereen die de stoute schoentjes aan durft te trekken en mee wil doen. We zitten niet bij de Koster zoals vorige week werd vermeld, maar in het Beugelzaaltje van de Wis. Om 20.00 uur staat de koffie klaar! We kunnen eventueel aan de hand van videobeelden wat voorbeelden laten zien van acts of sketches om zo wat ideeën aan jullie te presenteren. Dus als je mee wilt doen, al weetje nog niet wat of met wie, kom dan zaterdag 4 november om 20.00 uur naar de Wis! Ut Grüpke van Vief In verband met het vormsel zijn de Zittingsaovende een week naar voren geplaatst: 26 en 27 januari.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 11