KERKBERICHTEN Herfstvakantie voor Ca-sèemray Zaterdag 147-10 19.15uur: Jaardienst Sjang van Kuyck. Overleden ouders Tacken-Haegens. Overleden ouders Gellings-Verhoeven en Willy Verhoeven. Bert Philipsen. Jan Peeters. Moeder Philipsen vanwege 50ste overlijdensjaar. Misdienaars: Zaterdag: Inge - Jessie - Maud. Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 R.K. Basisschool 'De Stek' Casten rav Versieringen Een aantal ouders hebben zich weer goed ingezet om de school op te fleuren met taferelen rondom de herfst. Het ziet er gezellig uit. Bedankt! Schoolproject 'De tijd van toen' en het afscheid van Juf Dini Het was een geweldige dag vrijdag 6 oktober. De afsluiting van het schoolproject De tijd van toen' en tevens het afscheidsfeest van juf Dini. Alle kinderen, een aantal ouders en de leerkrachten waren uitgedost in Ot en Sien klederdracht. Samen hebben we juf Dini verwelkomt. Het leek net alsof we 100 jaar terug in de tijd waren. De kinderen hebben onder begeleiding van zowel ouders als oma's en leerkrachten van allerlei activiteiten gedaan die betrekking hebben op 'De tijd van toen'. Zo hebben we touwtje gesprongen, gedanst, pannenkoeken gebakken en gegeten, met ballen gekaatst en uit de zelf gemaakte knapzak boterhammen gegeten. De kinderen vonden het fantastisch! 's Avonds konden alle belangstelenden juf Dini een hand geven en de tentoonstelling rondom het project bekijken. De opkomst was enorm! We willen alle mensen, die ons geholpen hebben om er zo'n geslaagde dag van te maken, van harte bedanken voor hun geweldige inzet. Fantastisch om te zien dat de gemeenschap zo goed en fijn samen kan werken. We wensen iedereen een fijne herfstvakantie toe. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' Redactieadres: Castelostraat 20a @571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 @571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 38 11 oktober 2006 6

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 1