R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Kappen bomen Op woensdagmiddag 20 september, donderdag 21 september en vrijdag 22 september zullen er een aantal bomen op de speelplaats gekapt worden. Natuurlijk nemen wij alle veiligheidsaspecten in acht. Wij willen u erop attent maken niet te gaan kijken met uw kinderen of uw kinderen na schooltijd op de speelplaats te laten spelen tijdens aangegeven data. Dit in het kader van veiligheid voor uw kinderen. Kledinginzameling Er is flink opgeruimd. We hebben met z'n allen weer 1510 kg ding verzameld. Fantastisch! Ga vooral zo door. Het geld dat opgehaald wordt komt geheel ten goede aan de renovatie van de speelplaats van bs 'De Stek'. MR-vergadering Dag: maandag 25 september Tijdstip: 19.30 U. Plaats: bs 'De Stek' MR-vergaderingen zijn openbaar. De agenda kunt u vinden op het prikbord in school. Bezoek aan het bevriidingskamp "Lest we forget" De kinderen van basisgroep 4 gaan op woensdag 27 september op excursie naar het bevrijdingskamp Lest we 'forget'. We wensen hen veel leerplezier toe! Downloaden gids voor voortgezet onderwijs Ouders van leerlingen van groep 7 en 8 kunnen vanaf september 2006 "Het voortgezet onderwijs; gids voor ouders, verzorgers en leerlingen 2006-2007" van OC&W downloaden via de volgende internetadressen: www.minocw.nl/onderwiis/vogids/. De gids geeft uitgebreide informatie over het onderwijs op scholen in het voortgezet onderwijs. De gids beantwoordt vragen die ouders en leerlingen hebben, bijvoorbeeld over zaken als de schoolvakanties, de verschillende soorten onderwijs, de examens en reglementen, de sfeer op school of over kosten. Ook kunt u lezen hoe u als ouder of verzorger invloed kunt hebben op het beleid van de school. Met andere woorden: de gids informeert u over rechten, plichten en mogelijkheden in het onderwijs. Opgave sofi-nummer (burgerservicenummer) Onze school heeft u gevraagd om opgave te doen van het sofi-nummer van uw kind. Wij zijn hier wettelijk toe verplicht. Bij inschrijving van nieuwe leerlingen was dat al zo, maar nu geldt het ook voor onze al ingeschreven leerlingen. De sofi-nummers zullen worden opgenomen in onze leerlingenadministratie. Daardoor kan de overheid beter toezien op de rechtmatigheid van de bekostiging van het onderwijs. Ook zullen in de toekomst kinderen beter te volgen zijn bij een overstap naar een andere onderwijsinstelling. Inmiddels hebben we al een aantal formulieren retour gekregen. Om het een en ander zo goed mogelijk te laten verlopen hopen we voor vrijdag 22 september alle ingevulde formulieren en kopieën in bezit te hebben.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 14