Groep acht bezorgt voor de laatste keer De Schans Nog 4 weken en de zomervakantie begint. Vrijdag 3ü'juni is de laatste schooldag voor de leerlingen van De Stek. De Schans zal in de vakantie op woensdag 5 juli en woensdag 12 juli nog verschijnen en gaat daarna 3 weken met vakantie. Daarna krijgt u woensdag 9 augustus weer een Schans in de bus. De redactie van De Schans bedankt de jongens en meisjes van groep 7 en 8 hartelijk voor het bezorgen van ons dorpsblad De Schans bij de Castenrayse abonnees. Bij goed en slecht weer werd het dorpsblad bezorgd en ook tijdens de vakanties kwamen de leerlingen van groep 7 en 8 om 9.30 uur naar school, om hun Schansen in ontvangst te nemen en bij de Castenrayse abonnees te bezorgen. De leerlingen van groep 8, die nu de bezorgersgroep gaan verlaten, wensen wij een fijne vakantie en veel succes in het voortgezet onderwijs. De leerlingen van nu nog groep 6 gaan met ingang van vandaag de Schans bezorgen samen met de leerlingen van groep 7 en 8. Zij worden door juffrouw Andrea, de schoolverlaters en groep 7 ingewerkt en 2 weken begeleid tijdens het bezorgen van De Schans. Jongelui succes! De jongens en meisjes van groep 8 op de foto met De Schans. Zij hebben 2 jaar wekelijks De Schans in Castenray bezorgd en gaan nu de school verlaten. Jongelui, bedankt!!! Bovenste rij v.l.n.r. Aijan Geerets, Ivon Duijkers, Maikel Sommers, Geert Strijbos, juffrouw Andrea. Onderste rij v.l.n.r. Mark Philipsen, Susan Swinkels, Juriën Classens, Harm Strijbos, Fons Classens, Martij n Strijbos, Dirk Bongers. De bezorgers van De Schans worden tijdens de vakantie op 5 juli, 12 juli en 9 augustus om 9.30 uur op school verwacht om de Schansen op te halen. De redactie van De Schans wenst personeel en leerlingen van De Stek een fijne vakantie! 14

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 14