Katholieken Bond van Ouderen Castenray. 3 - daagse reis, 4-5-6 september 2006. Spanbroek Senioren Castenray - Oirlo - Oostrum Eerste dag: Vertrek 07.45 uur. We rijden vervolgens rechtstreeks naar Amsterdam, waar we bij de Amsterdam Arena zullen arriveren. Eerst zullen we bij het stadion een kopje koffie met appeltaart gebruiken, hierna beginnen we aan de rondleiding. U wordt rondgeleid en brengt o.a. een bezoek aan het veld, de perskamer, de controlekamer, het Ajax museum en de fanshop. Na dit bezoek is het tijd voor de lunch in de Arena. Aansluitend rijden we naar de Zaanse Schans. Met zijn traditionele houten huizen, pakhuizen en windmolens geeft de Zaanse Schans het gevoel terug te zijn in de 17e en 18e eeuw. Toch is de Zaanse Schans geen openlucht museum, maar een levendige buurt waar wordt gewoond, geleefd en gewerkt. Na aankomst is er een boottocht, na de boottocht is er nog gelegenheid voor rond wandelen op eigen tempo, hierna vertrekken we naar ons hotel in Spanbroek, nadat we ons hebben verfrist zal om 19.00 uur het diner worden geserveerd. Tweede dag: Na het ontbijt maken we o.l.v. een deskundige gids een rit door de Beemster en de Schermer. Onderweg wordt gestopt voor een kopje koffie met gebak. Rond het middaguur arriveren we bij Hotel de Rijpereilanden in de Rijp, waar een lunchbuffet klaar staat. Na de lunch rijden we naar Broek op Langendijk, waar we Museum Broeker Veiling, de oudste doorvaartgroenteveiling ter wereld bezoeken. Het museum ligt op en aan het water. U neemt plaats in een van de veilingbakjes, in een gebouw dat dateert uit 1912. De rondvaart is ongetwijfeld een van de hoogtepunten. Ook het buitenmuseum is zeer de moeite waard. Na dit enerverende bezoek rijden we terug naar ons hotel waar om 19.00 uur het diner wordt geserveerd, 's Avonds is er een optreden van een West Friese Volksdansgroep. Derde dag: Na het ontbijt verlaten we het hotel en rijden we eerst naar het plaatsje De Rijp voor een korte wandeling door dit dorp. Om 10:00 uur is het tijd voor koffie met gebak, hierna rijden we naar Volendam. In het restaurant van de Gastheer van Volendam staat de lunch klaar. Na de lunch rijden we naar Muiden, waar we om ca 14.00 uur een bezoek brengen aan het Muiderslot. Onderweg komt men gidsen als figuranten tegen. Na dit enerverende bezoek rijden we huiswaarts. De reis wordt omstreeks 19.00 uur in "Back in Time" in Oostrum besloten met een prima diner. De kosten bedragen 230,00 per persoon. Dit bedrag is Exclusief de toeslagen: •eenpersoonskamer 40,00 •Reis en Annuleringsverzekering is ongeveer 15,00, als u die een wenst te hebben dient u dit kenbaar te maken bij u aanmelding. •U kunt zich aanmelden vanaf heden 8 maart bij Truus Tacken - Jenneskens Tel 571249. •U dient na u aanmelding zosnel mogelijk een aanbetaling te doen van 50,00 per persoon op rekening nr. 1332 98 418 t.n.v. KB O Castenray met vermelding aanbetaling 3 daagse •Het verdere bedrag dient U dan te betalen in juli, maar daar krijgt u dan bericht van tegen die tijd. 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9