Fotos carnaval Binnenkort zijn alle foto's van de afgelopen carnaval te bezichtigen bij de Koster. Dit zijn alle foto's die gemaakt zijn vanaf het verlovingsbal in november 2005 t/m het neerhalen van de vlag op carnavalsdinsdag. Ze zijn te bestellen voor 1,00 per afdruk. Je kunt ze ook allemaal digitaal in bezit krijgen. Voor€ 25,- ontvang je een CD waar ze allemaal op staan in afdrukkwaliteit (meer dan 1300 stuks). Kijk alvast op de website van de carnavalsvereniging "de Schanseknuppels" voor een voorproefje: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/deschanseknuppels Zaterdag 11 maart a.s. om 9.00 u. is het weer zo ver, dan gaan we weer met enkele ouders aan de slag met het opknappen van allerlei klusjes rondom school. Ouders van de volgende leerlingen worden uitgenodigd mee te helpen: Anne Jakobs, Arjan Geerets, Kenney Bartels, Joep Cox, Scot Poels, Quinty Jacobs, Manon Wismans, Anne Heidens, Sanne Classens, Cherel Steeghs. Alvast vriendelijk bedankt voor de inzet! Nieuwe leerkracht Maandag 6 maart is meester Ramses gestart met zijn werkzaamheden op basisschool De Stek. Mocht u kennis willen maken of vragen hebben dan kunt u altijd even, na school, binnenlopen. Luizencontrole: Maandag 6 maart jl. zijn alle leerlingen gecontroleerd door onze kriebelcontroleurs. Door het gebruik van gel was in sommige gevallen moeilijk te achterhalen of de kinderen luizenvrij waren. Deze kinderen is gevraagd om thuis nogmaals te controleren. We willen het luizenteam weer hartelijk bedanken! Aanmelding nieuwe leerlingen Maandag 13 maart van 16.00 u. tot 17.00 u. kunt u uw kind aanmelden op onze school. Dit vindt plaats in het klaslokaal van juffrouw Riet. Voor een goede afwikkeling is het prettig als u uw trouwboekje meeneemt. Tot ziens! Uitstapje naar kunstencentrum Jeruzalem Maandagmorgen 13 maart gaan de kinderen van basisgroep 2 aan de slag met dansspelletjes rondom het thema "Indianen". Dit wordt aangeboden door een instructeur van "Kunstencentrum Jeruzalem". Adviesgesprekken Woensdag 15 maart vinden er adviesgesprekken plaats voor de leerlingen van groep 8. Uitnodigingen hiervan zijn al verstrekt. Met vriendelijke groet, Team De Stek R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Vooraankondiging tuinonderhoud &A/SEV^V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 13