Toi 1 EEN GELUKKIG KERSTFEEST en EEN VOORSPOEDIG 2006 Wij willen alle cliënten en bekenden danken voor het in ons Gestelde vertrouwen en wensen iedereen Loonbedrijf Hendrix Smits en medewerkers Lollebeekweg 60, Castenray Tel. 0478-571792 Grootdorp 35, Merselo Tel. 0478-546280 -7- Ook de afgelopen week hebben wij nog steeds diverse complimenten ontvangen voor de zeer geslaagde uitvoeringen. Het doet ons goed om dit te horen en het is natuurlijk een enorme motivatie om door te gaan. Foto's uitvoeringen Door omstandigheden is er een vertraging ontstaan ten aanzien van het plaatsen van de foto's van de voorstellingen op de website. Hopelijk is dit euvel op korte termijn opgelost, zodat u het een en ander nog eens rustig kunt bekijken op onze website. U kunt deze vinden op: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel of www.toneelgroepvondel.nl Evaluatie De evaluatie zal op maandag 2 januari 2006 om 20.00 uur bij De Koster plaatsvinden. Er zal begonnen worden met een nieuwjaarsborrel. Zin om mee te doen?? Overweegt LI, ongeacht of u nu jong of oud, groot of klein bent, om ook eens een keer mee te spelen, laat het ons dan weten. U bent van harte welkom Indien u graag op een andere manier ondersteuning wilt verlenen, bent u ook van harte welkom. Wilt u nog informatie, neem dan contact op met een van de bestuursleden of spelers. Agenda Maandag 2 januari 2006 Evaluatie http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vonaei www.toneelaroepvondel.nl Reacties Janeetcftaep 'Vondel fTJ

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7