Jeugdvoetballers/sters van S.V.O.C.'Ol, VW - FC EMMEN Komende vrijdag, 23 december, vertrekken we om 18.45 uur vanaf de parkeerplaats van ons sportpark. We gaan met de spelers/sters van de A-jeugd tot en met de E-jeugd. Controleer of jouw naam erbij staat. Bel anders even Peter Verlinden, tel. 571954 of Frank Heetkamp, tel.571275. Zorg datje op tijd bent en kleedje warm aan!Na de wedstrijd word iedereen thuis gebracht. Dit zal zo rond de klok van kwart voor elf zijn. Prettige wedstrijd!! VOC auto 1 Leo Clephas Teun Nelissen Stijn Nelissen Thijs Janssen Joep Cuijpers auto 2 Jos Loonen Ramon van Rhee Laurens Hellegers Willem Lemmen Bas Willems auto 3 Toon Peeters Freek Steeghs Fred Peeters Maarten Peeters Sven Versleijen Anton Keunen Huub van Boekei auto 4 Maria Huïbers Stan Steeghs Rome Huibers Martin Janssen Jorien Huibers auto 5 Jan Gommans Bart Alarts Sander Peeters Leon Janssen auto 6 Bert Nellissen Dennis Ellery Mikey Ellery Jelle Verdeuzeldonk Johan Gommans Joyce Verdeuzeldonk auto 7 Theo Philipsen Sjors Philipsen Jasper Pilipsen Peter Jan Steeghs Chris Janssen Roel Janssen Mees Vriens auto 8 Theo Hellegers Stef Hellegers Giel Heiligers Dirk Bongers Stan Bongers auto 9 Cor Sommers Maikel Wismans Koen Versteegen Maikel Sommers Brian Sommers auto 10 Jon van Soest Teun Cremers Harm Strijbos Martijn Strijbos Pascal Marcellis auto 11 Henk Classens Roel Classens Bart Classens Fons Classens Jeffrey Classens Jurien Classens Nick Classens auto 12 Mart Geerets Mario Verhaeg Bram Geerets Freek Vullings Gerrit Keunen auto 13 Dave Clephas Frank Steeghs Gijs Voesten Harm Cremers Mark Claessens auto 14 Piet Classens Roel Drabbels Mike Classens Sven Heetkamp Maud Classens auto 15 Theo Rijbroek Tim Rijbroek Dirk Fleurkens Peter Verlinden Niek Rijbroek auto 16 Jos Nelissen Mark van de Ven Stan Vullings Ken Peeters Sid Peeters Lei Nelissen Joost Deenen auto 17 Hans Maas Bas Maas Luc Maas Sem Maas Giel Kersten auto 18 Harm Maas Rick Philipsen Turn Versleijen Niek Gommans Kenny Bartels auto 19 Wiel Steeghs Wilbert Steeghs Sjors Nabben Kevin Gomans Sem Janssen auto 20 Toon Kuipers Thijs Kuipers Bram Kuipers Jeroen Janssen Roy Stiphout auto 24 Gerrit Loonen Thijs Loonen Danny Houwen Jeroen Houwen Mara Loonen auto 25 Frank Janssen Boy Dircks Martijn Arts Koen Classens Roel Heidens auto 26 Peter Steeghs Gijs Dinghs Dirk van de Ven Roel Steeghs Joep Willems auto 21 Wim Baltussen Nico Baltussen Bram Stiphout Wessel Jacobs Dirk Baltussen auto 22 Jos Kusters Rob Jacobs Martijn Kusters Guido Kusters Stan Alaerts auto 23 Wim Tacken Rene Classens Mitchel Bartels Bram Tacken Geert Strijbos Arjan Geerets Willem Tacken

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5