Handboogschutterij „De Batavieren"Castenray Zeer geslaagd Kerstconcert De tijd vliegt en over enkele weken is het jaar 2005 ten einde en staat het nieuwe jaar 2006 voor de deur. Voor het zover is kunnen wij echter nog eerst van de Kerstdagen genieten. Daarna treffen wij voorbereidingen om met familie en kennissen of verenigingen het oude jaar uit te luiden en te starten met het nieuwe jaar. Ook wij, het bestuur van Handboogschutterij De Batavieren Castenray, willen niet achter blijven en wensen u en de uwen: Prettige feestdagen en een gezond en voorspoedig 2006 toe Mededeling voor de schutters. Het toernooi van Diana Venray vindt geen doorgang, dus wij hoeven niet te schieten op Donderdag 22 december. Dinsdag 27 december trainingsavond op de banen bij Café De Koster, Aanvang 20:00 Toernooi Kunst en Vriendschap Liessel. Donderdag 29 december nemen wij deel aan 't toernooi van Kunst en Vriendschap Liessel, deelnamen staat open voor iedereen, laten wij met zijn alle er een mooie afsluitingswedstrijd van het jaar 2005 van maken. Wij vertrekken om 19:00 uur. Een paar honderd mensen hebben afgelopen zondag kunnen genieten van een bijzonder mooi Kerstconcert in onze parochiekerk. Het concert, dat gekenmerkt werd door een indrukwekkende opening en een even spetterend slot, kende eigenlijk alleen maar hoogtepunten. In een uitermate boeiend en gevarieerd programma presenteerden de Castenrayse muziekgeledingen zich aan de talrijke toehoorders. En dit alles werd nog eens op zeer fraaie wijze aangevuld door een drietal gasten, die met zang, gitaar en keyboard het geheel een extra muzikale dimensie gaven. De mooie zang en muziek werden middels een powerpointpresentatie visueel ondersteund en versterkt met prachtige beelden. Een streling voor oor en oog, die door de toehoorders aan het slot beloond werd met een daverend applaus. Onze dank gaat uit naar allen die het concert bijwoonden en uit de grote opkomst mogen we concluderen dat de opzet en het muzikale gehalte van het concert zeer gewaardeerd worden. Verder danken we uiteraard alle deelnemers en hun dirigenten: Cajeko o.l.v. Ria Maes en muzikaal begeleider Hans; het Dameskoor en het Kerkelijk Zangkoor o.l.v. Joop Simons en organist Piet Kuijpers; het Leerlingenorkest o.l.v. Will Jacobs; de Fanfare Dorpsklank o.l.v. Geert Nellen; onze drie gasten Yvonne Philipsen zang, Wouter van den Eerenbeemt keyboard en zang, Peter van de Water gitaar en zang. Dank ook aan Pieter Maes; Martijn Vissers; de leden van de Joekskapel; kerstman Arno Lucassen; de kleine kerstmannetjes; de begeleidende ouders van Cajeko; de sponsoren en verder allen die op welke wijze dan ook hebben bijgedragen aan het welslagen van dit Kerstconcert. We hopen ook volgend jaar weer op uw gewaardeerde steun en belangstelling en wensen u allen Fijne Kerstdagen en een Zalig Nieuwjaar! Commissie Kerstconcert. Hallo beste mensen. -4-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 4