Ouderenvereniging CAJEKO. WERKGROEP GEZINSVIERING Hallo kinderen, mama's, papa's, oma's en opa's. K.B.O. Castenray Na de kerstvakantie starten we weer op dinsdag 3. Januari. Volksdansen Gymnastiek w Op maandag 9 januari gaat de gymclub ook weer het nieuwe jaar in met de eerste les. "--s Werving nieuwe leden!! Maakt U het goede voornemen om U als lid aan te melden bij onze ouderenbond in 2006: U bent van harte welkom, U kunt bij de bestuursleden alle informatie krijgen, Truus Tacken tel 571249 Mart Smulders tel.571630 Nel Cox tel tel. 571589 Mie Thielen tel 571340 Leo Philipsen tel.571529. De Ouderen bond wenst iedereen fijne Kerstdagen en een voorspoedig 2006 Nog enkele dagen en dan is het Kerstmis. Hier volgt het programma van deze week nog een keer. Woensdagmiddag optreden voor de zonnebloem in Oirlo. Vertrek op school met auto's om 13.30 uur. Deze middag zal voor de kinderen tot ongeveer 16.00 uur duren! Donderdag normale repetitietijd. Lea Hoeymakers zal ons begeleiden omdat Hans a.s. zondag niet in de gezinsviering aanwezig kan zijn .Mogelijk kan het dus iets uitlopen! Vrijdagmorgen zingen we kerstliedjes op school en Eerste Kerstdag om 11.00 uur zingen we in de gezinsmis. Nog even volhouden dus, maar jullie doen het fantastisch! Graag wil ik besluiten door alle gezinnen een heel fijn Kerstfeest toe te wensen, tr is dan een gezinsviering om li.uu uur. In deze viering vertellen wij het verhaal van Kerstmis; de geboorte van Jezus. De kerk is mooi versierd en Cajeko komt zingen. Jij komt toch ook? Tot dan Werkgroep gezinsviering. -2- i A ...Hf. n,^.Z

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 2