We wensen alle gebruikers en inwoners van Castenray Va Prettige Feestdagen en een Gelukkig Nieuwjaar Bestuur de Wis. -17- Kerstviering De kerstviering lijkt weer veel op die van vorig jaar. Kunnen er weer enkele ouders helpen met drinken inschudden en kunnen we weer rekenen op een traktatie? Ja dit is weer mogelijk. Het brigadieren wordt aangepast. Het team zorgt voor de kerststal. Er zijn 5 vrijwilligers van de OR om te helpen. 5. Punten onderwijsteam: Verbouwing; geen nieuws Er is een nieuwe directeur, er is nog geen afscheid genomen van Dionne, dinsdag 20 december wordt er een kleine afscheidsbijeenkomst gehouden met het team, de OR, MR en de vrijwillige medewerkers, van 16.00 tot 17.30 uur. Het team is erg blij met de adventskrans. 6. rondvraag met team: Er zijn geen vragen 7. Algemene punten zonder team: Vragenlijst OR Dit wordt doorgeschoven naar de volgende vergadering. Intocht; Er worden enkele punten besproken die aangepast moeten worden in het draaiboek. Henny informeert bij de Bowling wat de bedoeling precies is omtrent de jubileumaktie. 8. Wat verder ter tafel komt/rondvraag: Elly vraagt of er nog nagedacht is over een nieuw MR-lid; één OR-lid wil evt wel in de MR maar niet tevens in de GMR. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering: Tegoedbon Bowlen Intocht Sint met team? Vragenlijst OR Carnaval Volgende vergadering: 7 feb. 20.00 uur. 10. Sluiting: Het is 24.00 uur geweest en Erik bedankt iedereen en sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 17