èerveren/p, -16- Castenray R.K. Basisschool 'De Stek' Notulen: ouderraadvergadering 13 december 2005 1. Opening: Vice-voorzitter Erik heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 11 okt. jl. Politie "Halt", dit is een eenmalige aktie van 10 bezoeken op school. Rowwen Heze heeft uiteindelijk 7,- per kind gekost, dit heeft de school betaald. De speelplaats "appel" is verkocht voor 75,- Er is niet bekend of de hoeken van het huisje al afgewerkt zijn, dit zou (zal) nog gebeuren. Notulen van de ingelaste vergadering op 23-11 de besproken brief naar de SPOV is weg. De GOR komt vanavond ook bij elkaar om dit item te bespreken. Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: Tegoedbon voor 1 uur gratis bowlen per deelgenomen groep Aangepaste afkortingenlijst 4. Algemene punten: MR verslag; *Er zijn vragen gesteld over de vervanging in groep 5-6. De regel "rust terugbrengen in de groep" sloeg op het wisselen van de leerkrachten. In januari komt Janneke terug en dan is hopelijk de wisseling voorbij. *Het schoolzwemmen is besproken maar dit ligt hoofdzakelijk bij de OV *Er zijn geen nieuwe kandidaten voor de functie van Marcel in de MR. Zijn er suggesties vanuit de OV voor nieuwe kandidaten? *Nieuwe directeur; De MR heeft de goedkeuring verleent aan het aanemen van de nieuwe directeur. Er zijn twee brieven verstuurd door de voorzitter van de OV, deze worden in de volgende vergadering a.s. donderdag besproken. Nabespreking intocht Sint; De intocht is ondanks het afgelasten van de optocht weer zeer goed verlopen. Ook het team wordt bedankt voor de medewerking. De financiële rondgang heeft ongeveer hetzelfde opgebracht als vorig jaar. Het team zegt dat normaal eerst de oudste leerlingen een snoepzak kunnen halen, dit verloopt soepeler, kan dit weer zo volgend jaar?; dit wordt opgenomen in het draaiboek. Het team wil de intocht loskoppelen van de schoolse inbreng, er gaat teveel tijd in de voorbereidingen zitten en het is soms moeilijk voor de teamleden om er privétijd voor vrij te maken. Ze vinden het jammer om deze beslissing na 31 jaar te nemen en willen ook graag meedenken met een nieuwe invulling van deze middag. Erik geeft aan namens alle OV-leden dat we dit heel jammer zouden vinden, maar dat we blij zijn dat dit al die jaren in deze hechte samenleving van dit dorp op deze manier plaats heeft gevonden. Schoolzwemmen We moeten wachten op een reactie van het SPOV en het verslag van de GOR. Stand van zaken ARBO De BHV regeling is met de intocht van Sint al actief toegepast. Er is een Ri/e opgesteld, hieruit kwam dat het laddergebruik niet aan de eisen voldoet en het gebruik van electrische apparaten moet kritisch bekeken worden. Tuinonderhoud Is er bij iedereen bekend hoe het tuinonderhoud precies moet verlopen? Dit wordt meegenomen door Mariet. Hier moet een goed schema voor komen, dit wordt door een kleine groep mensen bekeken en uitgevoerd. SV (^.(^.rSsïsfeaari^xsfl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16