De bouw ontwikkelingen. Namens de Zonnebloem willen we de 7 prijswinnaars van Harte feliciteren met hun prijs. En iedereen danken voor hun steun. de Zonnebloem- Namens de Zonnebloem "Oicastrum". a a a| Op dit moment wordt er erg hart gewerkt om de fondsen aan te schrijven. Het boek, waarin alle vereiste algemene stukken zitten (het zgn. Bidboek) die de fondsen meestal nodig hebben om ons project te kunnen beoordelen, is klaar. Voor elk fonds moet nu nog een eigen brief, gericht op de doelstelling van het fonds, worden geschreven. Ook wordt er van de meeste fondsen verlangd dat er een inschrijfformulier wordt ingevuld. Samen ontstaat hierdoor een behoorlijke pak aan papier. Zelf denken wij dat het er goed uit ziet, en het er ook toe zal bijdragen om het beoogde doel te bereiken om gelden bij deze fondsen vrij te krijgen. Maar natuurlijk hebben de fondsen hierin het laatste woord en blijft het voor ons totdat dit gerealiseerd is natuurlijk erg spannend. Ook wordt er hart gewerkt om het gebouw in eigendom te krijgen van de stichting. Hiervoor zijn gesprekken gepland met de belasting en de notaris. Het is nu nog te onduidelijk hoe het een en ander zal uitpakken maar hierover meer als dit duidelijker wordt. In de loop van januari februari willen wij meer duidelijkheid gaan krijgen over de invulling van de verhuur van de zaal ruimtes aan o.a. de ouderen biljartclub heemkunde enz. Wij willen dan met de besturen gaan praten hoe wij en zij het een en ander voor de toekomst willen gaan aanpakken. Vooral de wensen van de verenigingen hierin zijn belangrijk maar deze zullen wel heel goed en duidelijk kenbaar gemaakt moeten worden. Hierbij denkende aan o.a.: -de huur -opslagruimte -benodigde huurtijd enz. Dit alles zal dan in samenspraak beoordeeld moeten worden hoe dit ingepast kan worden in de hele bedrijfsvoering van de Wis. Natuurlijk zullen er ook nog andere verenigingen zijn die e.v.t. gebruik willen maken van de nieuwe ruimte. Ook zij zullen hierin een plek moeten kunnen vinden. Maar ook voor hen is en blijft het belangrijk om dit op tijd aan te geven. Dit kan bij iedere bestuurder en of het secretariaat van de Wis liefst digitaal of schriftelijk. Hierna zullen ook met deze aanmelders gesprekken gaan plaats vinden. Langzaam komen er nu de feestdagen aan en zal het buiten de fondsenwering en de aankoop van het gebouw het wat rustiger worden rond onze bouwactiviteiten. Maar mochten er zich nieuwe ontwikkelingen voordoen dat zullen wij jullie deze graag meedelen. Fijne feest dagen Het bestuur van de Wis en de bouwcommissie. -19 STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS "DE WIS" illlllllllllIHHIHftW NATIONALE VERENIGING

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 19