Ouderenvereniging Arts K.B.O. Castenray Kaarten verzet naar woensdag 7 december. Vanwege de generale repetitie van de toneelclub is het kaarten niet op donderdag 8 december maar op woensdag 7 december. Kerstviering in samenwerking met de Vrouwenvereniging Castenray. Op woensdag 14 december a.s. hebben we weer onze gezamenlijke kerstviering, met de vrouwenvereniging Castenray georganiseerd, het programma wordt in de Schans vermeld, het beloofd een sfeervolle viering te worden, we verwachten een grote deelname. Kerststukjes maken op dinsdag 13 december Wij vragen hulp bij het maken van Kerststukjes, als versiering voor de kerstviering deze worden bij het afsluiten van de kerstviering verloot, als er mensen zijn die mee willen helpen van harte welkom, we beginnen om 19.15 uur in de hal van de Wis. K.B.O. Collectieve Zorgverzekering. De Unie K.B.O. waar wij als afdeling ook onder horen biedt haar leden een collectieve ziektenkostenverzekering aan, "Beter Af 50 Plus Pakket". In de komende Nestor staat alle informatie. Om te onthouden enkele datums:,,,, Kerstviering in samenwerking met Vrouwenvereniging Castenray 14 december. Theo Arts 11 januari over begrafenisverzekeringen. Maaltijd service met proeven door Synthese op 8 februari. 50+ zitting bijeenkomst 11 december 10.30 uur bii fam Wismans Horsterwe: R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Groep 5,6,7 en 8 naar de toneelvoorstelling. Donderdagmiddag 8 december bezoeken de leerlingen van groep 5,6,7 en 8 de toneelvoorstelling in 'De Wis'. De voorstelling begint om half twee. De leerlingen worden tussen 10 voor half 2 en 5 voor half 2 bij de Wis verwacht, waar de leerkrachten op hen staan te wachten. De leerlingen komen dus niet eerst naar school. Na de voorstelling gaan de leerlingen naar huis. Houd er s.v.p. rekening mee dat de voorstelling niet om half 4 afgelopen is; uw kind komt dus wat later naar huis. Derde adventsviering Maandagmorgen 12 december worden er drie kaarsen op de adventskrans aangestoken. We doen dat om half negen in een gezamenlijke viering. LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN jigpST ZDN -15- begrafenis en crematie onderneming Ir. A4arijl<estraat Ia 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961 AJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wij zijn Jas en nacht bereikbaar onJer telefoonnr. 0478 550150

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 15