RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Vervolgpagina korfbal Beste ouders, Bij de rij schema's voor de wedstrijd, zijn bij enkele teams FIETS ingevuld. Dit is omdat we bij SVOC afgesproken hebben dat bij om liggende dorpen die grenzen aan Oirlo en Castenray we met de fiets gaan. Nu hebben we met de leidsters afgesproken dat zij bij slecht weer auto's regelen. Het verzoek aan de ouders is dan om bij slecht weer er rekening mee te houden dat jullie gebeld kunnen worden. De leidsters houden dan zelf een lijst bij welke ouders er gereden hebben en hoe vaak. Deze lijst wordt dan meegenomen bij het maken van de rij schema voor de tweede helft buiten. Dus als er ouders zijn die dadelijk veel ingevallen zijn hoeven de tweede helft buiten minder te rijden, de ouders die niet hebben kunnen invallen binnen, rijden dan buiten weer. Wij hopen dat hier voor begrip is en dat er ook ouders bereid zijn om te rijden ook al is dat misschien op het laatste moment. Natuurlijk gaan we er van uit dat we elke keer met de fiets kunnen gaan, maar er is niets zo veranderlijk als het weer. Korfbal-commissie SVOC Kienen in de Sinterklaassfeer 23 november. Op woensdag 23 November a.s. gaan we weer een middag gezellig kienen, met prijsjes in de Sinterklaassfeer, onkosten 3.- per persoon. Aanvang 14.00 uur. Afgelopen weekeinde tijdens de dressuur wedstrijd voor paarden in Wanroy behaalde Mima Classens in het L1 een T prijs. Aankomend weekeinde is er een selectie wedstrijd dressuur voor paarden in Horst en voor pony's is er in Velden een selectie wedstrijd springen. Deelnemers succes. Oliebollenactie zaterdag 26 November. Beste klanten, Wegens omstandigheden zijn met onmiddellijke ingang gesloten op zaterdagmiddag. De openingstijden zijn als volgt: woensdag 17.00 uurt/m 19.30 uur vrijdag 17.00 uurt/m 20.00 uur zaterdag 17.00 uur t/m 20.00 uur zondag 17.00 uur t/m 19.30 uur Friture 't Klumpke -5 Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke - Friture 't Klumpke -- Friture 't Klumpke -- Friture 't Klumpke

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5