rts -17- We proberen door activiteiten te organiseren geld binnen te halen zodat we niet door het dorp hoeven om geld te vragen. Dit geniet de voorkeur van de bouwcommissie en het bestuur. Maar of dit helemaal zal lukken hangt o.a. af van de inzet van de Castenrayse inzet en van de fondsenwerving. Vraag: Waarom zou je geen rondgang houden? Er zijn misschien toch nog mensen die toch willen bijdragen (financieel) omdat ze fysiek niet kunnen bijdragen. Antw.: Dit zullen we t.z.t. meenemen in de overwegingen als dit ter sprake komt. We hebben 2 polenavonden gehouden: le avond: druk bezocht, goede opbrengst, mindere afloop. 2e avond minder druk (einde seizoen, heet weer, entree geheven) We willen dit volgend jaar toch weer een paar keer (1 of 2 avonden) organiseren. Kermisdinsdag matinee: niet veel bezoekers, wel gezellig. Misschien niet genoeg of goede reclame voor gemaakt. We hadden ook geen kosten, we hebben toch nog wat overgehouden. Ook dit willen we volgend jaar zeker weer organiseren. Back to the 70's and 80's: Zeer geslaagd ook qua opbrengst. Zeker voor herhaling vatbaar. Zeer positieve reacties ontvangen. Dit zullen we dan ook zeker weer organiseren. Voorstel is om dit te organiseren als de klok verzet wordt. (Dus laatste weekend van maart) Met al deze activiteiten hebben we toch al 4.500,- overgehouden. We gaan nu geen activiteiten organiseren tot maart daar het carnavalsseizoen weer begint of het moet een activiteit zijn die dit niet belemmert. Suggesties zijn van harte welkom. 7. Peilen suggesties bouwactiviteiten. Hoe de werkzaamheden uit te voeren? Hoe de mensen te werven voor de werkzaamheden? Advies: Eerst een enquête maken wie wat kan en wil en deze in dorp verspreiden. Daarna als datums bekend zijn indelen wie, wat en hoe. Gerrit Cremers zal materialen verzorgen bouwtechnisch toezicht houden. 8. Rondvraag. Jac Wismans: Alle vorderingen goed kenbaar maken via Schans, ook de urenregeling goed aangeven wie waar terecht kan. Rob Weijs: We darten nu nog in café. Maar als we een groter toernooi willen organiseren kunnen we dit niet in café organiseren. Kunnen we dan in Wis terecht? Antw.: Ze kunnen hier altijd terecht. We gaan niet promoten om alles van café naar Wis te verplaatsen. Als er een plan is kunnen ze er altijd mee komen. 9. Sluiting Bert dankt een ieder voor de aanwezigheid en sluit de vergadering. begrafenis en crematie onderneming Ir. iMarij bestraat la 5802 BV Venray Venraysewes 104 5961AJ Horst telefoon 0478 55 01 50 telefoon 077 398 70 99 VC47 zijn dag en nacht bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 te

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 17