15 STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS „De WIS" Matthiasstraat 2 5811 ANCASTENRAY 9 0478-571719 Bankrek.: 13.87.93.883 Betreft: Notulen d.d. 7 november 2005. OPENBARE VERG ADERING. 1Opening Vergadering Bert heet iedereen welkom op deze vergadering en opent de vergadering. 2. Welkomstwoord. Welkom op deze bouw/renovatie vergadering van ons gemeenschapshuis. Graag wil het bestuur de vorderingen aangaande dit onderwerp met jullie bespreken en hoe de stand van zaken ervoor staat. Allereerst willen we onze excuses maken voor het plannen van deze vergadering op deze avond. Het was ons destijds niet opgevallen dat de carnavalsvereniging al een vergaderin gepland had op deze avond. Maar het was te laat om dit te veranderen en/of terug te draaien. 3. Gesprek met Wethouder Emonts (gemeente) 7-11-2005. We hebben vooral stilgestaan bij de zaken hoe die zijn verlopen. Ze trokken bij bepaalde zaken ook het boetekleed aan maar ze probeerden bij verschillende onderwerpen de bal toch weer terug te spelen. Dhr. Emonts is wel bereid om ons te helpen en zet zich hier ook honderd procent voor in maar is beperkt en afhankelijk van de politiek. Geld binnen halen zal nog moeilijk worden. De 17.600,- die in de pers verschenen is komt nog in de raadsvergadering. De grote van dit bedrag is ontstaan n.a.v. onderhoudsrapport van 2,5 jaar terug met de toen bijgeleverde offertes. Hiervan is 50% genomen. De verbouwing staat hier los van. Over verbouwing is weinig gesproken (5 minuten) de rest van het uur ging over het vorige onderwerp. We hebben hem het bidboek aangeboden en hij heeft dit aangenomen om het door te nemen Er zal nu en de komende tijd nog veel over en weer gesproken moeten worden willen wij ons doel bereiken om een fatsoenlijke subsidie binnen te halen bij de gemeente. Maar we geven het niet op. a.s. dinsdag (15-11) gaat Ben terug om de financiële situatie en de meerjarenbegroting uit te leggen. 4. Uitleg bidboek. Het bidboek is het boekwerk dat gemaakt is voor de fondsenwerving. Het is vooral afgestemd op: 1ouderen en het niet onder kunnen brengen van enkele verenigingen 2. jeugd, psz (arbo technisch, hoe kinderen verschoond moeten worden, lage w.c's e.d.) En de andere jeugd uit het dorp 3. berging, te klein (poetsmiddelen verdeeld over verschillende kasten door het hele gebouw heen o.a. invalide toilet) steeds meer bergruimte nodig voor verenigingen. Er is al veel werk in bidboek gestoken. Het bidboek is rondgegaan op de vergadering zodat iedereen inzage kon hebben Tevens is de begroting besproken. Waaruit duidelijk blijkt dat eigenwerkzaamheden en het binnen halen van fondsengelden een noodzaak zullen zijn anders kan de nieuwbouw niet doorgaan. 5. Plan van aanpak verbouw/renovatie. De bouwvergunning is binnen. De nieuwe zaal hebben we vooral gericht op de ouderen: meubilair zal hierop aangepast worden, deuren groot genoeg voor rolstoelgebruikers en mindervalide, ouderenbiljart, lambrisering - sfeer - t.v. aanbrengen (video dvd) aansluiting internet, beamer. Er zal ook een kleine tap geplaatst worden met 1 tapkraan koelkast. We proberen dat de zaal helemaal verduisterd kan worden i.v.m. t.v en film draaien. Er zal een gedeeltelijke houten vloer ingelegd worden i.v.m. uitwijkmogelijkheden zoals gym, country e.d. Vraag: Hoe zit het met geluidsoverlast als er 2 activiteiten tegelijk gehouden worden in grote zaal en nieuwe zaal?

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 15