I •■•'V -:/;/ Decor 14- a http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Repetitie Het aftellen is begonnen. Er zijn nog 7 repetities te gaan en dan is het al zover. De generale voorstelling voor de kinderen van de bovenbouw van onze basisschool staat dan al op het programma. De komende repetities worden alle bedrijven achter elkaar gezet. Er wordt voortaan gespeeld met de benodigde attributen en de juiste kleding. Onze regisseur Piet Kuijpers wil de puntjes op de i gaan zetten. Op maandag 21 november is er geen repetitie in verband met de opbouw van het decor. Er zijn diverse voorbereidingen gedaan door de decorbouwgroep. Op maandag 21 november a.s. beginnen zij met de opbouw van het decor. Algemeen Sinterklaas is weer in het land En vult graag ieders hand Ook voor de grote mensen Vervult hij graag wensen Het toneel draagt hij een warm hart toe Jammer, hij is na 5 december zelf erg moe Hij reist dan ook weer snel naar huis Om uit te rusten, lekker thuis Natuurlijk blijven er enkele Pieten hier Die komen kijken, ze willen nog wat plezier Zij moeten na de voorstelling wel meteen bellen En de Sint alles vertellen Is het naar de Sint's idee goed gegaan Dan komen de toegangskaartjes weer bij de cadeautjes te staan Dit jaar wordt er een criminele komedie gespeeld En weer van alles uitgebeeld Snuffel Piet vindt het echte de moeite waard Op basis van de informatie die hij heeft vergaard Hij raad daarom iedereen aan Naar een van de toneeluitvoeringen te gaan Agenda Maandag 14 november Dinsdag 15 november Maandag 21 november Dinsdag 22 november Maandag 28 november Dinsdag 29 november Dinsdag 6 december Woensdag 7 december 8 december 2005 10 december 2005 11 december 2005 Repetitie Repetitie Opbouw decor Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Generale voorstelling Basisschool "De Stek" Uitvoering, aanvang 20.00 uur Uitvoering, aanvang 19.00 uur v.-N. Jomdg wep Vondel - ,>v-i'ti' V --'•

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 14