RUITERCLUB "DE EENDRACHT" -9- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Luizen Maandagmorgen 7 november zijn alle leerlingen opnieuw gecontroleerd; er zijn geen nieuwe gevallen van hoofdluis geconstateerd. Op diverse plaatsen heerst momenteel op uitgebreide schaal hoofdluis. Wilt u daarom a.u.b. alert blijven en in de gaten houden of uw kind zich op het hoofd krabt. Als u hoofdluis constateert, meldt het dan meteen. Schaam u er niet voor; het is een cadeautje datje ongevraagd van een ander krijgt en een luis houdt erg van een schoon hoofd! Ouders van de luizencontrole: heel hartelijk bedankt voor jullie inzet. Studiedag 9 november Woensdagmorgen gaan de leerkrachten op bezoek bij collega-scholen binnen SPOV. De leerlingen hebben dan vrij. Woensdag 16 november ontvangen wij collega's van andere scholen. 1e communie Zondag 30 april doen de leerlingen van groep 4 hun 1e communie. Voor de ouders van deze leerlingen is er op woensdagavond 16 november een bijeenkomst. Groep 7/8 naar Heel Donderdag 10 november brengen de leerlingen van groep 7/8 een bezoek aan het waterproductiebedrijf in Heel. Groep 7/8 naar Rowwen Heze Vrijdagmiddag 11 november gaan de leerlingen van groep 7/8 naar een optreden van Rowwen Heze in America. Klussen op school Zaterdagmiddag 12 november worden er weer allerlei klusjes rondom school uitgevoerd. Van de volgende leerlingen vragen we een ouder om, indien mogelijk, aanwezig te zijn: Marijn Peeters, Robin Vollenberg, Iris Philipsen, Joey Classens, Jens Jacobs, Heike Vullings, Sanne Tacken, Steven Ho, Koen Classens en Yvon Duijkers. Indien u niet kunt komen, vragen we u om zelf voor een vervanger te zorgen of om te ruilen met iemand anders. Van de leerkrachten is Dini Camps aanwezig. Bladafval en kompost Naast de fietsenberging ligt al een hoop blad/kompost en er komt zaterdag nog het nodige bij. Is er iemand van de ouders die dit tuinafval zou willen meenemen? Kledinginzameling Woensdag 16 november is er een kledinginzameling; doet u weer mee??!! De kledingzakken kunnen op dinsdag 15 november tot 17.30 uur of woensdag 16 november tot 9.00 uur worden afgegeven op school. Aankomend weekeinde is er selectiewedstrijd dressuur voor pony's in Horst en er is een selectiewedstrijd springen voor paarden in Velden. Afmeldingen van lidmaatschappen en startkaarten voor 2006 moeten uiterlijk 25 November aan Frank Stiphout worden doorgegeven. 26 November houden wij weer onze jaarlijkse oliebollenactie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 9