Geachte spaarkas leden, Jassen opruiming SVOCTOl 2-Baarlo3 2-1 Het voor deze wedstrijd sterk verouderde team van 2 boekte een zwaarbevochten zege op hoogvlieger Baarlo. De eerste helft werden er geen kansen weggeven en scoorde Peter na een assist van Bart de 1-0. Daarna passte diezelfde Peter op Ruud V. die voor de 2-0 tekende. De tweede helft was er meer druk van Baarlo, met de aansluitingstreffer als gevolg. Voor deze goal meende Worst jr. nog even in eigen goal te moeten schieten, deze treffer werd gelukkig wegens buitenspel geannuleerd. Baarlo bleef drukken maar de verdediging gaf geen krimp meer. Het technische duo Clephas/Wennekers verliet met een brede grijns de dug-out. Het ter discussie staande duo is nu al een maand ongeslagen en krijgt het vertrouwen van iedereen weer terug. Volgens preses Wismans heeft deze plek echter nooit ter discussie gestaanwij weten wel beter Jac! Volgende week rode lantaarndrager Oostrum 2. America 3 - SVOC'Ol 5 6-4 (2-3). Frank Zanders, Peter CLaessens, Paul Classens. In een ongekend, avontuurlijk duel moesten de punten toch bij "Rowwen Hèze" blijven. Ondanks de ruggesteun van een eerdere 3 0 en later nog 4 -3 voorsprong mag de uitslag toch redelijk verdiend worden genoemd. S.V.O.C.-B - S.V.V. Venray 0-6 Tegen de superieure gasten uit Venray had S.V.O.C. aanvankelijk weinig in te brengen. Met vele technisch vaardige spelers in de gelederen stuurden ze ons van het kastje naar de muur en vergaten daarbij niet om te scoren. Ruststand: 0-5. Na rust kreeg S.V.O.C. meer grip op de wedstrijd en wist Venray lange tijd van scoren af te houden, mede dankzij voortreffelijk keeperswerk van Stefan. Zelf kreeg het ook een paar goede mogelijkheden. Uiteindelijk wist Venray nog een keer te soren en bepaalde de eindstand op 0-6 Vrijdag 30 december 2005, willen wij graag samen met jullie de nieuwe bierbrouwerij van Grolsch in Boekelo bezoeken. Hiervoor kunt u zich opgeven in het café voor 30 november. Wij beginnen de dag om 10:30 uur, de bus vertrekt om 11:00 uur. In de bus zal u niet omkomen van de dorst. Om 14:00 uur worden wij verwacht bij de Grolsch brouwerij, waar wij met een drankje ontvangen zullen worden. Vervolgens zal er in groepen de brouwerij bekeken worden. Na de rondleiding zullen wij nog enkele consumpties nuttigen en gaan we weer richting de Koster, waar de snert al zal staan te pruttelen. Na de snert krijgen jullie nog 1 consumptie van ons en sluiten we de trip af. Dus leden van de spaarkas geef u op voor 30 november. Voor leden die zich opgeven voor 30 november is de trip gratis. Na 30 november kunnen niet-leden van de spaarkas zich aanmelden voor de overgebleven plaatsen. Kosten hiervan zijn 25,- p.p. Leden van de spaarkas die zich na 30 november opgeven betalen 15,- p.p. We hebben 50 plaatsen en VOL VOL. Pieter en Judy Over 3 weken worden de jassen opgeruimd die dan nog in het café hangen, dus zorg dat jullie je jas meenemen want anders worden ze aan Roemenie gegeven -3-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 3