Zondag is ut zowiet Tot zondag! Vrijdag 18 november 2005 GRANDIOZE KIENAVOND In Zaal Martens te Leunen Aanvang 19.30 uur Zaal open 18.30 uur Prachtige en waardevolle prijzen te winnen. Opbrengst is voor de Invaliden Sport- en Belangen Vereniging Venray e.o Iets wor ge lang op mot waachte is durgons de moeite wert. En dat zal zeker ok ut geval zien bej ut langverwaachte uutkomme van ut Boerebruudspaar op ut Verlovingsbal kommende zondag. Wej roepe alle Schanseknuppels op dorbej anwezig te zien. Dur bej zien is mitmake! En dan hedde de kommende tied ok wer voldoende stof um ower te praote. Wedde dat dur ennen hoeëp meense stik jaloers zulle zien dat ze vur ut zoveulse jaor alwer vanalles gemist hebbe. Mikt nie uut, as gej dur mar wel wart. Ut Verlovingsbal is now zondag 13 november ien De Schanseschop en begint um 16.11 uur. Speciaal de kiender wörre verwaacht umdat zej mit meuge doen an ut Kansspel vur uut Jeugdboerebruudspaar. Wie zal dur verder gaon nor de volgende ronde? Ok as ge ow dor nie vur opgegaeve het, ziede aeve goed van harte welkom. Wie wet is dur örges nog wel en pletske vrij en kunde toch nog mit doen as ge wilt. Ien ieder geval kunde de andere kiender mit komme anmoedige. Zörg wel dat ge op tied ziet want ut Kansspel begint um 16.30 uur. Vur de klenste kiender is dur en springkusse. Vaders en moeders, opa's en oma's en vural ok alle buurte zien van harte uutgenuuëdigd vur ut Verlovingsbal. Laote wej same den Haorsterweg en de kiender ondersteune mit dees Boerebrulleft. De promosiekemmissie -16

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16