Stichting Jeugdwerk Castenray 50 Plus zitting Carnavalsclub en Ouderenbond. Wegens een computerprobleem stond er vorige week niets in de schans. Onze excuses hiervoor! Programma: 22 oktober: Plavbackshow Na vele spetterende optredens had de jury er een zware dobber aan om tot een uitslag te kunnen komen. Na lang beraad waren ze het dan toch eens. De resultaten waren als volgt: le prijs 2e prijs 3e prijs Di-rect Fons, Martijn, Maikel, Harm Pussycat Dolls Marloes en Marian André Hazes Brian Aanmoedigingsprijs: Chipz Hona, Nina, Kenny, Freek Maar alle overige deelnemers verdienen ook een enorme pluim voor hun mooi verzorgde optreden. Ook de twee gastoptredens waren erg mooi. Het publiek heeft dan ook enorm kunnen genieten van een gezellig en echt Casels avondje uit. Hopelijk doen jullie volgend jaar weer massaal mee, zodat het weer zo'n superavond mag worden. Foto's van de Playback Show zijn te zien op onze webstie: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/ieugdwerk Vri jdag 4 november Dropping: Iedereen die zich hiervoor opgegeven heeft wordt om 18:00 uur bij de Wis verwacht. Het kost €7,50 (neem zoveel mogelijk gepast geld mee!) Als je reflecterende kleding hebt, trek deze dan aan of neem een hesje mee. Een zaklamp en iets om te schrijven zou ook wel handig zijn. We proberen deze avond rond 22:00 uur weer terug in Castenray te zijn. De leiding wordt ook om 18:00 uur verwacht!! Veel dropplezier. 19 november:Kienen We gaan weer gezellig een avondje kienen. Er zijn leuke prijsjes te winnen. Je kunt je hiervoor opgeven t/m 14 november (571590). Het kost 2,-. Dit kunnen jullie nog verwachten: 17 december: Christmas special 22 januari 2006: Jongmegjesbal 17 juni 2006: Rollebol in Castenray We starten weer met de voorbereidingen voor onze jaarlijkse 50 plus zitting,iedereen die zin heeft om weer mee te doen en ook mensen die voor de eerste keer mee willen doen, nodigen wij uit om op Zondag 13 November a.s. om 10.30 uur in het zaaltje bij de Fam. Wismans Horsterweg 47b te komen. We gaan weer proberen om er met z'n allen een mooie avond van te maken. -3-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 3