httD://castenrav.dorDenvenrav.nl/vondel www.toneelaroepvondel.nl Repetitie De helft van het aantal repetities zitten er al op Er staan er nog 11 op de agenda. De komende repetitie(s) wordt volop gerepeteerd aan het eerste tot en met het derde bedrijf. De start met het korte vierde bedrijf zal niet lang meer op zich laten wachten. De spelers worden verzocht om te zorgen voor de benodigde attributen en voor de kleding, zodat binnenkort met alle benodigdheden en in de juiste kledij gerepeteerd kan worden. Decor Het plaatje van het decor is zo goed als klaar. De laatste puntjes worden nog op de i gezet. Men hoopt de benodigde geluiden binnenkort bij de repetities aanwezig te hebben. Algemeen Ook dit jaar hebben wel al contact gehad met Sinterklaas en gevraagd naar de mogelijkheden om een toegangskaartje voor het toneel op de wensenlijst te zetten. Van de correspondentie Piet kregen wij het volgende bericht: Namens Sinterklaas kan ik jullie laten weten, Dat hij Toneelgroep Vondel niet is vergeten. Natuurlijk kan een toegangskaartje op het lijstje staan, Waarom zou dat niet gaan. Daarom voor jullie dit advies En ik weet dat precies Maak het maar bekend aan de mensen Dan voldoet de Sint wel aan uw wensen. Zoals hieruit blijkt is het dus ook dit jaar weer mogelijk om een kaartje op je lijstje er bij te vermelden. De Sint zal ze met alle plezier bij u bezorgen. Wie wil de klim-appel met glijbaan van de speelplaats van basisschool De Stek??!! Onlangs zijn de speeltoestellen op onze speelplaats gekeurd. De veiligheidseisen zijn aangescherpt en onze klim-appel met glijbaan is afgekeurd! We moeten dit klimtoestel opruimen. Mogelijk is er iemand die dit speeltoestel voor thuis wil hebben. We willen het per opbod verkopen aan de hoogste bieder. Is er iemand die er belangstelling voor heeftlaat het even weten. Bij voorkeur een briefje afgeven of in de brievenbus stoppen met naam en adres en het bedrag dat je er voor wilt geven, (minimaal €10,-) Agenda Woensdag 2 november Maandag 7 november Woensdag 9 november Maandag 14 november Dinsdag 15 november Maandag 21 november Dinsdag 22 november Maandag 28 november Dinsdag 29 november Dinsdag 6 december Woensdag 7 december 8 december 2005 10 december 2005 11 december 2005 Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Generale voorstelling Basisschool "De Stek Uitvoering, aanvang 20.00 uur Uitvoering, aanvang 19.00 uur Joneetgwep Vandd

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 2