Stichting Jeugdwerk Castenray Programma: 22 oktober: Playbackshow Aanstaande zaterdag is het dan zo ver. De jaarlijkse playbackshow. Gelukkig hebben jullie je nog massaal opgegeven en hebben we deze avond een leuk programma in petto. Waarschijnlijk zijn jullie nog fanatiek aan het oefenen om de laatste puntjes op de i te zetten. Zaterdagmiddag is er een generale repetitie. Je kunt dan in de Wis op de bühne de act nog een keertje goed oefenen. Er zullen dan ook mensen van SJWC zijn om jullie misschien nog wat aanwijzingen te geven voor het "echte" optreden van 's avonds. We willen die middag rond 13:30 uur beginnen. Wie er wanneer aan de beurt is regelen we dan wel. Je hoeft je kleren voor 's avonds dan natuurlijk nog niet aan te doen. Die verrassing bewaren we voor het echte optreden. O ja, er komt 's avonds ook een spectaculair gastoptreden van "Stick Ma". Dus het belooft een super avond te worden. Tot zaterdagmiddag! Vri jdag 4 november Dropping: Jawel, de bus is geregeld, en de route is alweer uitgestippeld. De jaarlijkse dropping staat weer voor de deur. Vanaf nu kun je je hiervoor opgeven. Het kost €7,50 per persoon. We vertrekken deze avond al rond 18:00 uur, houdt daar dus alvast rekening mee. Ook zijn we dringend op zoek naar mensen die mee willen lopen als leiding. Je kunt je ook met z'n tweeën opgeven. De oudste van jullie moet dan wel minimaal 18 jaar zijn. Opgeven hiervoor ook bij Regi. Je kunt je nog opgeven t/m 31 oktober. Dit kunnen jullie nog verwachten: 19 november: Kienen 17 december: Christmas special 22 januari 2006: Jongmegjesbal 17 juni 2006: Rollebol in Castenray OUDERENBILJART CASTENRAY Programma week 43 Castenray 1 - Oirlo 2 vrijdag 28 oktober Ysselsteyn 3 - Castenray 2 donderdag 27 oktober Kemphaan 9 - Castenray 3 vrijdag 28 oktober Jac Jakobs - They Jacobs PietStrijbos - Piet Steeghs Huub Strijbos - Jep Fleurkens Jac Hesen - Wim Strijbos Ger Weijs - Huub Strijbos Wiek Künen - Hay Seijkens Programma PK ronde 4: di. 25 oktober Aanvang 13.00 u. -21-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 21