^eren&b -15- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 11 okt. 2005 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 1 september jl. - Ria en Marjo hebben inmiddels hun presentje ontvangen - De tekening voor de verbouwing is door de welstand - De datum voor de communie is definitief; 30 april - De benoemingsadviescommissie is bezig met de procedure, als alles goed verloopt is op 11 november meer bekend rondom de benoeming van de nieuwe directeur - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Notulen SPO Venray d.d. 15 sept. - Notulen MR d.d. 13 sept. - Wilbert noemt de besproken punten van het GOR-overleg - Het rapport van de Onderwijs Inspectie staat op internet - SPO Venray staat ook op internet www.spovenray.nl 4. Algemene punten: - MR verslag; In januari zijn er MR verkiezingen, Marcel en Jacqueline stoppen ermee. Is er misschien iemand van de ouders die de plaats van Marcel over wil nemen. - Verslag jaarvergadering OV Het agendapunt verkiezingen ging erg snel, het was voor sommige leden niet duidelijk dat de 2 kandidaten automatisch gekozen zijn als er geen tegenkandidaten zijn. Dit had beter uitgelegd kunnen worden. - Intocht Sinterklaas De nieuwe aktielijst 2005 wordt uitgedeeld en waar nodig aangepast. 5. Punten onderwijsteam: - Complimenten namens team voor vlotte verloop jaarvergadering - Oudergesprekken en rapporten, positief verlopen, de rapporten worden eind dit jaar weer geëvalueerd,het team was tevreden, enkele ouders vonden het rapport summier, voor de leerkrachten was het moeilijk om zo vroeg al rapporten in te vullen. - Speelplaats na verbouwing opnieuw inrichten, we willen al beginnen met plannen maken evt. met werkgroepje (teamleden en ouders) 6. rondvraag met team: - Is het normaal dat de politie regelmatig op school komt met voorlichting?; dit is een eenmalig iets, het is wel heel goed bevallen. - Wat gebeurd er met het geld van de kledingaktie, kan dit bekend worden gemaakt? - Sommige ouders hadden met de ouderavond graag in twee klassen willen kijken, omdat de OV-vergadering toch kort is, kan dit misschien toch in twee klassen volgend jaar, evt. 1 kort en 1 lang?; dit wordt meegenomen naar het team. 7. Algemene punten zonder team: - Taakverdeling OR Deze wordt aangepast. - Overgebleven punten intocht Sinterklaas De punten worden doorgenomen en de lijst zal aangepast worden. Maria C. vraagt aan Mart Jacobs of de verhoging voor de stoel gemaakt is. - De dokumenten- en afkortingslijst worden uitgedeeld.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 15