Kindermarkt Castenray. Zondag 9 oktober in De Wis van 11.00 tot 12.30 uur. Wedstrijdballen deze week geschonken door: Weijs Drankenhandel slijterij, Horst Bakkerij Derix, Horst Frans van Maanen Straalbedrijf, Wanssum. VETERANEN: SVOC'Ol A - Holthees Aanvang: 17:00u SVOC'Ol B - BVV'27 Aanvang: 17:00u Alle spelers worden verwacht: Afmelden tot uiterlijk Donderdagavond bij Theo Strijbos tel: 571866 S.V.C.B. (Venray) - S.V.O.C.-B 0-2 Voor rust gingen de partijen goed tegen elkaar op met de beste kansen voor S.V.O.C. Onze nieuwste aanwinst Pieter Classens stond bij een goed opgezette aanval op de juiste plek en hoefde maar binnen te tikken: 0-1. Na rust bouwde S.V.O.C. een veldoverwicht op en toen Pieter weer eens aan het front verscheen was hij meteen weer succesvol. Een steekballetje werd op waarde geschat en hij verraste keeper Lei Heidens met een bekeken schot bij de eerste paal: 0-2 SVOC'Ol 5 - Hegelsom 4 1 -11 (rust 0 - 6). Marco de Mulder. Ondanks deze monsteruitslag toch een pluimpje voor het collectieve verzet van "vijfde" tegen een vooral productief veel te sterke tegenstander die kwalitatief zeker 2 klassen hoger zouden moeten spelen. Het zij zo Sparta 18' 2 SVOC 01' 2 4-2 Toeschouwers: 24 Doelpunten: 48' Don Clephas 0-1 (p), 58' Sparta 1-1, 65' Sparta 2-1, 71' Sparta 3-1, 79' Sparta 1-4, 82 Marco Classens 2-4. Weer niet Het tweede elftal is er weer niet in geslaagd om de eerste punten te veroveren. Tegen het jeugdige en leukspelende Sparta ging het de eerste heflt gelijk op. Een goede kans voor Thijs Arts werd lichtelijk knullig om zeep geholpen. Sparta had ook een paar goede schoten die uitstekend door een goedkeepende Bart Pluk werden gekeerd. Na de rust werd Rick na een voorzet van Tom onderuit gehaald waarna Don de verdiende penalty kon benutten. Zou het dan eindelijk gaan lukken? Na deze voorsprong werd er echter paniekerig gevoetbald waardoor de mannen van (de, kijkend naar het dramatische begin van de competitie, bonderingswaardig rustigblijvende trainers) Chiel en Leo onder druk kwamen te staan. Dit leidde tot veel balverlies en 4 uitgespeelde doelpunten van de tegenpartij. Marco verzachte de pijn nog enigsszins door na een eigen actie de bal vanaf 25 meter over de keeper heen te punteren. Op het eind was er weer de alleszeggende conclusie; ze waren beter omdat wij slechter waren. Volgende week moeten er gvd%!$#!$@ punten gepakt worden!!! Tot dan. -13-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 13