Handboousch utterij ..De Batavieren Castenrav Hallo jeugdleden, Senioren: Willem Tell Oirlo - Batavieren. Donderdag 22 september gaan we naar Oirlo voor het verschieten van een vriendschappelijke wedstrijd, dit is een wedstrijd voor iedereen, dus we zijn er allemaal, wij vertrekken om 19.00 uur De punten tellen mee voor de onderlinge competitie. Dinsdag 27 september trainingsavond, deze begint om 20.00 uur. Donderdag 29 september Extra trainingsavond op de banen van Willem Tell met Willem Teil, maar onder leiding van een trainer, deze avond begint om 20.00 uur. Vrijdag 30 september, le ronde N.H.B. Beker, le zestal bij St. Sebastiaan Heide, Vertrek 19.00 uur. Mededelingen. Donderdag 27 oktober Extra trainingsavond in Oirlo Aanvang 20.00 uur. Donderdag 15 december Extra trainingsavond in Oirlo, Aanvang 20.00 uur Nederlandse Kankerbestrijding. De collecte voor de Nederlandse Kankerbestrijding heeft in Castenray 266,11 opgebracht. Wij bedanken iedereen voor zijn of haar bijdrage aan de collecte. -12- Maandag 17 oktober (herfstvakantie) staat het herfsttoernooi op het programma, deze wordt georganiseert door Leunen/Oostrum. Dus gespeeld wordt ook in Leunen of Oostrum. Er wordt zoveel mogelijk ingedeeld op sterkte dus ook voor de niet gevorderde jeugdspeler is dit een toernooi waar je aan mee kunt doen Er wordt alleen dubbelspel gespeeld. Dus opgeven met een partner. De kosten zijn 1.25 per persoon, te betalen bij opgave. Je kunt je hiervoor opgeven d.m.v. een email te sturen of via telefonisch Lea Houwen. Opgave moet voor 1 oktober gebeuren. Email: f.houwen@aqroweb.nl telefoon: 571983 De Clubkampioenschappen enkel zijn nu volop bezig. Er zijn al enkele verrassende uitslagen. Voor de laddercompetitie kun je ook nog steeds wedstrijden spelen. Kijk hiervoor op onze site. oirlo.dorpenvenray.nl/tcoica Woensdag 21-9 wordt er weer zand op de banen gedaan. We willen hiermee starten om 18.15 uur. Alle hulp is welkom. De clubkampioenschappen voor de senioren zijn erg spannend. Voor uitslagen zie onze site: oirlo.dorpenvenray.nl/tcoica Willen alle wintertennissers die hun banen nog niet hebben vastgelegd dit met grote spoed doen!!!! Er zijn nog meer kandidaten, dan voorgaande jaren. Dit natuurlijk bij Sonja Swilkels Molenhoek 12 S 571550 Ook word er binnenkort nog op een zaterdagmorgen gesnoeid. Hiervoor zullen we nog enkele senioren benaderen. tHïl&ïii miïim iïSiiiu TENNISCLUB "OiRLO -CASTENRAY" iciimii mm

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 12