-10- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 1 september 2005 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 14 juni jl. - Laatste rapport twee weken eerder? Dit is lastig voor het team omdat de Cito toetsen van juni dan nog meegenomen moeten worden in de rapporten. - Speelplaatsproject; hiervoor is bijdrage aangevraagd uit het leefbaarheidsbudget bij de dorpsraad, er is nog niets over bekend. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Verslag GMR, 8 juni - Verslag MR, 12 mei 4. Algemene punten: - MR verslag; Er is nog niet vergaderd, alleen de schoolgids is doorgenomen. Het geld voor de OV is onderweg. - Programma algemene ouderavond; *Dit jaar is er één inloopronde in de diverse groepen *Na de pauze is er algemene informatie voor de ouders *Algemene vergadering oudervereniging Sommige ouders hadden liever 2 inlooprondes, dit is helaas door tijdgebrek niet mogelijk. - Jaarvergadering OV (7 sept.) De agenda is nagenoeg hetzelfde als vorig jaar 5. Punten onderwijsteam: - Het nieuwe schooljaar is weer goed gestart - In groep 5-6 is Marian Hendrix, als vervangend leerkracht begonnen - Zwem en gymrooster, de gemeente houdt zich strak aan de regels (omdat er te weinig leerlingen zijn) waardoor er gewisseld moet worden en er zal regelmatig buiten gegymd worden, als het weer het toelaat. Hierover zijn de ouders ingelicht. - Moeten wij als OV hierop bij de gemeente reageren? Het team is van mening dat dit geen zin heeft. - Vraag van enkele ouders; kunnen er wel gymkleren aangetrokken worden als er buiten gegymd wordt? - De vergunning voor de verbouwing is afgekeurd door de welstand. Er is een nieuwe tekening gemaakt. 6. rondvraag met team: - De schoolgids is erg onduidelijk over de rapporten. - Spellendag, mogen de ouders samen met de kinderen naar school komen. Dit probleem is bekend en er wordt een oplossing voor gezocht. - Is de kijkwijzer hetzelfde als vorig jaar?; dit is nagenoeg hetzelfde gebleven.deze komt samen met een summier rapport voor groep 4 t/m 8. De kijkwijzer is eerder dan vorig jaar en wordt als erg waardevol ervaren door het team. - Kermis, dit jaar moesten de kinderen weer om 9 uur naar school, waarom.; Dit is normaal, vorig jaar was eigenlijk een foutje. Veel ouders vonden het plezierig om met de kermis wat later te beginnen. Het team blijft bij het besluit om op tijd te beginnen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 10