KNVB - Voetbaltruuk. PC1NSTAL Computerproblemen? J Uw adres voor: hardware software; Marian ten Holder Klaproos 4 5803 HC Venray pcinstal@planet.nl 0478 589 868 06 481 934 95 complete systemen; installatie en reparatie; virus, trojan en spyware verwijdering; aanleg internet netwerk cursus PC (beginners) 9 Op zaterdagmiddag 20 augustus komt de KNVB Voetbaltruuk op bezoek bij S.V.O.C. "01. De KNVB Voetbaltruuk, bestaande uit een touringcar en een grote aanhanger met 15 voetbalspelen, is bedoeld om de jeugd een afwisselend voetbalprogramma aan te bieden vol voetbalplezier. Er zijn 15 voetbalspelen, zoals 4 tegen 4, zuiver schieten, tsjoekbal, passen, ingooien, hard schieten, eneen levensgrote foto van het Nederlands Elftal met als slogan: "Met je hoofd in het Nederlands Elftal". Kortom een leuk programma voor alle voetballers die eens op een andere manier willen kennismaken met voetbal. Het programma is bedoeld voor de voetballers van B-C-D-E-F. Programma Er worden viertallen gevormd die voetballend tegen elkaar punten moeten behalen. De viertallen met de hoogste score komen uiteindelijk in de voetbalquiz waarin prijzen zijn te winnen die door de KNVB beschikbaar worden gesteld. Deelname is gratis Het jeugdbestuur heeft veel moeite gedaan deze truuk naar ons sportpark te krijgen en hoopt dat iedereen komt. Attentie Wij hebben de hulp nodig van alle jeugdleiders (vanaf 's morgens 10:00 uur) We willen een beroep doen op A-spelers voor het begeleiden van groepjes. Alle B-C-D-E-F voetballers worden vanaf ongeveer 13:00 uur verwacht. We gaan er vanuit dat je er bent. Ben je die dag verhinderd geef dat dan uiterlijk 10 juli door aan Frank Heetkamp, tel. 571275 (zowel spelers als leiders). Tivut&l

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 9