5 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Onze website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/destek Spellendaq op donderdag 7 juli Donderdag 7 juli organiseren we van 10.00 - 14.00 uur in en rondom school een spellendag. Alle personen die zich hebben opgegeven om te komen helpen, worden zoveel mogelijk om half 10 op school verwacht. De leerlingen worden om 10 uur verwacht. I.v.m. het klaarzetten van de spellen is het niet gewenst dat de leerlingen vroeger komen. Alle leerlingen moeten voor zichzelf brood en eventueel fruit meenemen. Om 12 uur gaan we allemaal samen eten. Voor drinken wordt gezorgd. Op het einde van de middag is er voor iedereen nog een traktatie van de ouderraad. Briqadieren op donderdag 7 juli Donderdag 7 juli wordt er om kwart voor 10 en om 2 uur gebrigadierd. Nieuwe radio-cd-speler Voor de lege batterijen die op school worden ingeleverd, krijgen we punten. Enkele weken geleden hebben we voor deze punten allerlei materialen kunnen aanschaffen, o.a. lego, muziekinstrumenten en een draagbare radio-cd-speler (voor groep 5/6). Vorige week hadden we genoeg punten om een tweede draagbare radio-cd-speler te bestellen (voor groep 7/8). Hartelijk bedankt aan iedereen die lege batterijen inlevert: het is goed voor het milieu en de school kan er wat extra's van aanschaffen. Dionne Donlou benoemd in Ysselsteiin Onze directeur, mw Dionne Donlou gaat onze school verlaten; ze is m.i.v. 1 augustus benoemd als directeur in Ysselsteijn. We feliciteren haar met deze benoeming en wensen haar veel succes. Voor onze school betekent dit jammer genoeg, dat we op zoek moeten naar een nieuwe directeur. Na de grote vakantie zullen we een benoemingsprocedure opstarten. Totdat een nieuwe directeur gevonden is zal Mariet Bakker een aantal directietaken blijven uitvoeren. Dionne Donlou blijft, voorlopig tot de herfstvakantie, 1 schooltijd per week aan onze school verbonden. Moniek Seuren benoemd aan 'De Kruudwis'. Moniek Seuren is met ingang van het nieuwe schooljaar benoemd aan basisschool 'De Kruudwis' in Venray, waar ze de vaste leerkracht wordt van groep 7. We bedanken Moniek voor haar inzet voor onze school (op woensdag in groep 5/6) en wensen haar veel succes met haar nieuwe baan. Afscheid Marieke en Petra Afgelopen week hebben we afscheid genomen van Petra, die dit schooljaar op maandag en dinsdag stage liep m.b.t. ondersteunende taken. Deze week nemen we afscheid van Marieke, die stage heeft gelopen in groep 7/8. Allebei bedankt en de allerbeste wensen voor de verdere studie. Rapporten, schoolgids en schoolkalender Deze week zijn de rapporten, de schoolgids en de schoolkalender uitgedeeld. Vakantie Vrijdag om half vier begint de grote vakantie voor de leerlingen van groep 5,6,7 en 8. Voor de leerlingen van groep 1,2,3, en 4 is die een paar uurtjes eerder begonnen. We wensen iedereen een fijne vakantie! Team bs De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5