Ouderenvereniging SVOC '01 afdeling korfbal 0 ■1 K.B.O. Castenray Op bezoek bij het Rosarium in Wellerlooi 13 juli a.s. Op woensdag 13 juli a.s. gaan we per fiets of auto op excursie naar het Rosarium in Wellerlooi. We worden ontvangen met koffie en een heerlijk stuk rozenvlaai, dan volgt een rondleiding van ongeveer een uur,waarna nog tijd voor eigen gebruik, we krijgen ook nog een leuke attentie mee naar huis,we worden om 14.00 uur verwacht. We vertrekken met de auto om 13.30uur, We vertrekken met de fiets om 12.30uur. Onkosten 3.00 per persoon, U kunt zich voor deelname opgeven bij het bestuur tot 10 Juli a.s. Infoboekie Zoals elk jaar is er ook dit jaar weer een infoboekje korfbal. Alle (gewijzigde) informatie is over SVOC'01 afdeling korfbal is in dit boekje te vinden. Lees het dus goed door. -3 Ontspanningsavond Zaterdag 2 juli jl. was de jaarlijkse ontspanningsavond voor alle leden met hun partners. We zijn met de fiets naar de familie Zanders op de Hoogriebroekseweg gegaan. Daar kon naar hartelust worden gebeugeld en/of jeux de boulles. Er werd een heerlijk Chinees buffet geserveerd. Al met al was het een gezellige en sfeervolle avond. Riet en Toon bedankt voor de fijne avond. 12 V2 jaar actief voorzitter. Marcel is al 12 V2 jaar actief voorzitter van onze toneelgroep!! Ons cadeau voor Marcel is dat hij het komende jaar de ontspanningsavond mag organiseren. Hij mag zelf bedenken met wie van de overige leden hij dit gaat doen. Marcel van Harte Gefeliciteerd met dit jubileum. Agenda 5 september 2005 Eerste repetitieavond 8 december 2005 Generale voorstelling Basisschool "De Stek" 10 december 2005 Uitvoering, aanvang 20.00 uur 11 december 2005 Uitvoering, aanvang 19.00 uur JonceU/wcp Vandet

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 3