bili artclub De Bierfeesten 2005 zijn alweer verleden tijd. Het was een mooie en geslaagde dag om op terug te blikken. De weergoden waren ons zeer goed gezind en het gerstenat ging er dan ook zonder problemen in. Helaas begon de dag niet zoals we gepland hadden, door enkele probleempjes moesten we helaas iets later met de Zeskamp van start gaan. Maar gelukkig is het allemaal goed gekomen We hebben wederom genoten van alle deelnemende teams. Bij FC KO mag volgend jaar wel eens flink geoefend worden met het vangen van een bal, want hier werd volop 'gekloot'. Freek alias 1 Jolly Jumper' was zo bescheiden dat hij absoluut niet uit de hoogte wilde doen; een mooie eigenschap De Rattenvanger van East Side zorgde voor menige natte broek door het bespelen van zijn blokfluit met o.a. de tophit 'Mien Casele' Dat dit een opkikker was voor het gehele team bleek wel uit het resultaat. Iedereen had zijn beste beentje voorgezet, maar het was toch East Side die er met de hoofdprijs van doorgingen. Hieronder volgt de uitslag: 6. FC East Side 7. Casele Vuruut 8. Alt Casele 9. AC Provinciale/ Street Dogs 10. FC KO FC East Side, van harte gefeliciteerd met dit resultaat!!! Langs deze weg willen wij alle coaches en deelnemers danken voor de inzet en toch fijn dat we ook dit jaar geen commentaar(ü) hebben gekregen. Volgend jaar zien we jullie allemaal weer graag terug in de groene grasweide van Friesen. Groetjes de Zeskampcommissie donderdag 14 juli: jaarvergadering, aanvang 20.30 in het clublokaal. -2- A A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 2