SVOC '01 afdeling korfbal Nieuwe spelerskaarten Ouderavond korfbal Inleveren trainingsklapper Start trainingen nieuwe seizoen Voor komend korfbalseizoen dienen er weer een aantal nieuwe spelerskaarten aangevraagd te worden. Daarvoor hebben we nieuwe pasfoto's nodig. Willen de volgende speelsters een pasfoto, op de achterzijde voorzien van naam en geboortedatum, inleveren vóór 22 juni a.s. bij Stefan Kuijpers (De Leng 31, Oirlo): A-teams Claessens, Linda Hellegers, Lilian Lemmen, Janneke Steeghs, Lotte Willems, Lizzy D2: Classens, Nina EL Du ij kers, Ilona Michels, Annika Nelissen, Nicole Strijbos, Moniek FL Geurts, Joëlle F2i Nelissen, Laurie Maandag 27 juni a.s. om 20.00 uur is er een informatiebijeenkomst voor alle ouders van korfballende jeugd. Deze bijeenkomst wordt gehouden in de kantine van de Heesakker. Willen alle leidsters trainsters de trainingsklapper vóór 22 juni a.s. inleveren bij Marie-Elle Deenen. Inleveren trainingsiassen/sleutels Willen alle leidsters die stoppen bij SVOC'Ol afdeling korfbal de trainingsjassen en de sleutels inleveren bij Conny Steeghs, vóór 22 juni a.s. Voor de verschillende jeugdteams beginnen de trainingen voor het komende seizoen op onderstaande data. Cl C2: Woensdag 10 augustus B1Donderdag 11 augustus Dl D2 El: Maandag 15 augustus Fl F2 welpen 1 2: Dinsdag 23 augustus Aanvang trainingen. A-teams wordt nog bepaald door de trainer. Wanneer er speelsters nog op vakantie zijn, graag op tijd afmelden bij de trainers/sters, die komen te staan m het info boekje seizoen 2005/2006. De trainers/sters kunnen dan op tijd zien met hoeveel speelster ze zijn op de eerste training avond. Zijn er nog trainers/sters op vakantie willen die zich dan afmelden bij Marie-Elle Deenen. Cox, Jolien Hellegers, Loes Philipsen, Klaartje Steeghs, Marieke Gommans, Sandra Keijsers, Karin Steeghs, Lieneke Vullings, Manon Peeters, Chantal Janssen, Maartje Nabben, Elien Rijswijck van, Chantal Kuijpers, Jaëlle Nelissen, Moniek Sanders, Aniek Vullings, Heike Willemssen, Demi Philipsen, Iris

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 15