Stichting Jeugdwerk Castenray Computerproblemen? PON STAL Marian ten Holder Klaproos 4 5803 HC Venray pcinstal@planet.nl 0478 589 868 06 481 934 95 Uw adres voor: hardware software; complete systemen; installatie en reparatie; virus, trojan en spywareverwij dering; aanleg internet netwerk cursus PC (beginners) 18 iuni: Rollebol Aanstaande zaterdag is het dan zo ver. De jaarlijkse sport- en spellendag staat weer voor de deur. Hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind en houden we het "droog". We vertrekken om 08:30 uur vanaf de Wis. Waar moet je aan denken: trek niet je beste kleren aan een lunchpakketje schone/droge kleding zwemkleding en handdoek leiding kan evt. een paraplu meenemen beetje zakgeld (mag) Het is om ongeveer 17:00 uur afgelopen, we verwachten dus rond 17:30 uur weer terug te zijn. Alle kinderen worden dan thuis gebracht! Mochten er ouders of andere belangstellenden willen gaan kijken, hier volgt de route: Wanssum de brug over. Bij de stoplichten rechtsaf richting Venlo Arcen. De N271 volgen. Niet Arcen in, maar doorrijden tot bij Hotel Roland. Hier rechts. le kruispunt links (kruisweg) Bocht naar rechts volgen (boerenweg) le links (witveldweg) le rechts (woonwijk in) le links -> Je rijdt zo tegen het speelveld aan. Let op Je kunt niet bij het speelveld parkeren. Je moet dus zelf in de woonwijk een plaatsje zoeken. 8 t/m 11 juli: Doeweekend Je kunt je opgeven voor dit te gekke en super gezellige weekend. Het kost €35,- voor elk volgende kind uit het gezin €30,-. Opgeven kan nog t/m 22juni (dus wacht niet meer te lang) -13-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 13