SVOC '01 afdeling korfbal 11 11 El El 16- TRAININGSPAKKEN Wil iedereen die een trainingspak van de vereniging heeft, dit inleveren bij Conny Steeghs (De Leng 15 Oirlo) of Maria Dinghs (Lollebeekweg 73 Castenray). Zet wel jullie naam er bij. Inleveren vóór 15 juni a.s. A teams De namen voorzien van een staan in de basis van A1Door de trainer wordt bekend gemaakt wie er nog meer in komen. Claessens, Linda Classens, Astrid Hellegers, Loes Phlipsen, Klaartje Steeghs, Lieneke Steeghs, Lotte Verhaeg, Marcha Wismans, Kelly Baltussen, Nina Geerets, Marlou Janssen, Anne Kusters, Joyce v. Kuyck, Nikky Steeghs, Silke Stiphout, Susan Strijbos, Sandra Strijbos, Sanne Vriens, Sil Cox, Jolien Gommans, Sandra Hellegers, Lilian Keijsers, Karin Lemmen, Janneke Vullings, Manon Willems, Lizzy Duykers, Maartje Snellen, Claudia Steeghs, Marieke Claessens, Marly Deenen, Maud Gommans, Imke Gommans, Silvia Jacobs, Marloes Nelissen, Mirthe Peeters, Tessa Philipsen, Noorthe Willems, Moniek Tacken, Kim Dinghs, Evelien C2 Deenen, Merel Dinghs, Nieke Drabbels, Auke Hellegers, Steffanie Janssen, Nienke Nelissen, Kyra Seegers, Marian Steeghs, Anne Theeuwen, Karlijn Duykers, Yvon Dl Claessens, Eline Vriens, Malou Janssen, Femke Michels, Madieke Nabben, Lisan Verlinden, Mandy Willems, Iris Willems, Rian Janssen, Lin D2 v. Boekei, Inge Classens, Inge Classens, Nina Nellen, Steffi Peeters, Chantal Kunkeler, Susan Sanders, Judy Seijkens, Kim Willems Paula Willemssen, Demi Seijkens, Maud Swinkels, Celine Vullings, Heike Geurts, Joëlle Welpen 1 Tacken, Sanne Jakobs, Eva van Boekei, Suzan Sijbers, Laura Swinkels, Sharon Philipsen, Maudi El Duijkers, llona Janssen, Maartje Michels, Annika Nabben, Elien Nelissen, Moniek Nelissen, Nicole Kuijpers, Jaëlle Sanders, Aniek Strijbos, Moniek de Mulder, Fleur van Gaal, Jessey Nelissen, Laurie Bongers, Ilse Willems, Kim Philipsen, Iris Welpen 2 Philipsen, Anouk Willemssen, Danique Classens, Jip Kunkeler, Saskia Classens, Jessie Jakobs, Anne VOETBAL

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16