De voorbereidingen voor de Caselse Bierfeesten zijn alweer in volle gang. Op zondag 26 juni zal het feest losbarsten, waarbij we om 11.00 uur beginnen met onze jaarlijkse zeskamp. De zeskampcommissie is weer volop overuren aan het draaien om ervoor te zorgen dat ook 2005 weer een enorm succes wordt. De spellen worden reeds getest door ondergetekenden. We hebben een stil vermoeden dat het spijkerbroek hangen dit jaar niet in ons programma wordt opgenomen. Ons nieuwe commissielid Dirk van de Ven, was zo loyaal om dit spel te testen op de belangrijkste criteria. Echter na drie dagen werd de familie van de Ven toch zeer ongerust waar onzen Dirk uithing,...op uithoudingsvermogen dus niets aan te merken Hoe het met jullie uithoudingsvermogen, conditie, behendigheid, snelheid, improvisatievermogen en tactiek zit, zal volop getest worden in de groene grasweide van Friesen. Er zal weer genadeloos gestreden worden om de felbegeerde wisseltrofee. Zaak nu is om er voor te zorgen dat jullie over een kleine maand in topconditie verkeren. Maar eerst kunnen jullie je opgeven bij de coach uit jullie buurt, zodal jullie in groepsverband voorbereidingen kunnen treffen. Geef je zo snel mogelijk op bij de betreffende coach; Casele Vuruut: FC East Side: Alt Ienwoners: AC Provinciale: Street Dogs: FC K.O.: Bart Emonts Thijs Arts Ellen Geerets John Marcellis Sander Dinghs Twan Strijbos 06-46234609 06-18349402 06-20435727 571759 571787 571970 Wij wensen de coaches veel succes met de voorselectie en wij zien jullie en jullie partner-coach graag op 8 juni om 20.30 uur in de kantine om het een en ander te bespreken. DE ZESKAMPCOMMISSIE RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Zondag 29 Mei is er een selectiewedstrijd voor paarden te Sevenum Wij wensen alle deelnemers veel succes. -7

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7