Stichting Jeugdwerk Castenray Nieuwe leiding bij SVOC '01. De korfbal en voetbal afdeling van SVOC '01 heeft een prima toekomstperspectief. Ongeveer 83 van de jeugd uit Castenray en Oirlo is lid bij SVOC '01. Prachtig, we mogen er trots op zijn want dit is fantastisch Echter onze jeugd korfbalsters en voetballers van SVOC '01 hebben dringend leiding nodig. Binnen onze club gaat hier erg veel aandacht naar toe. Een speciale commissie, de wervingscommissie WC van SVOC '01 probeert in het werven van leiding structuur te brengen. Door functies duidelijk in kaart te brengen en de benodigde uren erbij aan te geven kan SVOC '01 heel gericht mensen benaderen voor hulp. De gevraagde mensen weten waar ze aan beginnen en wat van hen verwacht wordt. Deze duidelijkheid en de uitdaging om de jeugd in je eigen dorp te helpen spreekt aan. Dit bevestigd de hulp van velen, welke de combinatie van helpen, sport en jeugd zien als een uitdaging. Nieuwe leiding dringend nodig. Voor het komende seizoen heeft SVOC '01 nieuwe leiding nodig, hard nodig Bij het korfbal en voetbal zijn meerdere leiders/sters en trainers/sters tekort. SVOC '01 zal u wellicht vragen om ook te helpen bij onze jeugd Doe mee en help. Vanaf heden zullen leden van SVOC '01 en van de wervingscommissie actief zijn om de functies in te vullen. Wij vragen dit namens 550 leden uit Castenray en Oirlo. Help ons, want helpen is werken aan de leefbaarheid binnen onze dorpen, en aan de toekomst van onze jeugd. Wij rekenen op u De wervingscommissie bestaat uitBrigitte Strijbos, Marieëtte Nelissen, Ed Classens, Jac Seijkens en Jan Nelissen. 27 mei Zwemmen We vertrekken om 18:00 uur bij de Wis. Denk aan €4 - voor de entree en €1,- voor het kluisje. Als je wilt mag je wat te drinken of een snoepje van thuis meenemen. Je kunt in het zwembad zelf natuurlijk ook wat kopen (je moet dan wel zelf geld meenemen). De ouders die rijden worden, voor de terugweg, om 21:15 uur bij het Meerdal verwacht. We zijn die avond om ongeveer 21:30 uur weer terug bij de Wis. 9 t/m 12 juni: Wandelvierdaagse We lopen dit jaar (bij voldoende deelname) weer de 10 km. Je kunt je hiervoor opgeven. Wat het kost lees je binnenkort. 18 juni: Rollebol Je kunt je hiervoor nog opgeven t/m 25 meien dus echt niet meer daarna!!!!. 8 t/m 11 iuli: Doeweekend Waar we dit jaar naar toe gaan is en blijft natuurlijk een verassing. De voorbereidingen zijn al in volle gang. Je kunt je vanaf nu ook opgeven voor dit te gekke en super gezellige weekend. Wat de kosten zijn lees je binnenkort. -4-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 4