Gemeente Venray LOTING T.B.V. VERKDDP PARTICULIERE BDUWKAVELS TE CASTENRAY Op woensdagavond 22 juni 2005 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan G particuliere bouwkavels. gelegen in het bestemmingsplan "kerkdorp Castenray". verkocht gaan worden. De kavels variëren in grootte tussen minimaal circa 270 m2 en maximaal 305 m2, ten behoeve van de bouw van dubbele woningen, (twee-onder-een-kap-woningen). De grondprijs voor 2005 bedraagt I98.D0 per m2. excl. 13 B.TM De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; derhalve is de koper verplicht de woning gedurende drie jaar na de voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsleden) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners kan zich slechts één persoon inschrijven. Inschrijving voor deze loting is mogelijk vanaf vrijdag 27 mei ZGD5 tot en met vrijdag 17 juni ZDD5 om I3.GG uur hij de afdeling Publieksdiensten van de Gemeente Venray. Autochtonen van Castenray hebben voorrang bij de loting. Als autochtoon wordt beschouwd. Diegene die thans in Castenray woont (het gemeentelijk bevolkingsarchief geldt hier als maatstaf): Diegene die elders woont maar die terugkeert naar Castenray. na gedurende maximaal ID jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens het gemeentelijke bevolkingsarchief geldt als maatstaf); Diegene die in Castenray een functie verkrijgt of deze reeds vervult en derhalve economisch gebonden is (hiertoe dient een arbeidsovereenkomst of een verklaring van de werkgever overlegd te worden). Als inschrijfgeld wordt een bedrag van 6 53,55 gehanteerd. Git bedrag wordt noch terugbetaald noch verrekend. Het inschrijfgeld kunt u contant voldoen of overmaken op ons bankrekeningnummer 28.5D.08.757 bij de Bank voor Nederlandse Gemeenten in Den Haag onder vermelding van "inschrijfgeld Castenray (naam)". Zowel uw volledig ingevulde inschrijfformulier als het inschrijfgeld dienen vóór vrijdag 17 juni 2GG5 om I3.GG uur door ons ontvangen te zijn. Indien beide ontvangen zijn, ontvangt u een informatiepakket alsmede een bevestiging van uw inschrijving. Uiteraard kunt u. voordat u zich inschrijft voor de loting, het genoemde informatiepakket bij de afdeling Publieksdiensten inzien. De loting wordt verricht door notariskantoor Mathijsen en Weijs te Venray. Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van I2.DD uur tot 2D.DD uur. en op dinsdag tot en met vrijdag van 3.00 uur tot I3.D0 uur. Deze afdeling is tevens bereikbaar op telefoonnummer □478-52 33 33. Burgemeester en wethouders van Venray. Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester. P.M.H. Lucassen, secretaris. -21

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 21