Toernooi Vredelust Deurne. Donderdag 26 mei a.s. nemen we deel aan het toernooi van Vredelust Deurne, wij rekenen op U deel name, wij vertrekken om 19: 15 uur. Zaterdag 11 juni Limburgse Kampioenschappen Persoonlijke bij de Alpenjagers Sittard. Zondag 12 juni Limburgse Kampioenschappen Persoonlijk bij de Alpenjagers Sittard. Dinsdag 14 juni Toernooi St. Joris Leunen, Vertrek 19:00 uur. Zaterdag 18 juni Limburgse Kampioenschappen Teams bij de Alpenjagers Sittard. Zondag 19 juni Limburgse Kampioenschappen Teams bij de Alpenjagers Sittard. Zondag 26 juni Caselse Bierfeesten. Zaterdag 2 juli Batavierendag. Iedere dinsdag trainingsavond, deze begint om 20:00 uur. -13- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Inzameling batterijen Elke dag belandt er iets meer dan duizend kilo aan batterijen in de inzameltonnen op scholen. Een geweldige prestatie van de 4200 scholen die trouw meedoen aan deze inzameling. Ook wij behoren tot die trouwe kandidaten. Mede door uw hulp hebben wij inmiddels voor het inzamelen van de batterijen een aantal nieuwe spullen kunnen aanschaffen. Het betreft: Lego, muziekinstrumenten, ganzenbord en een radio/cd-speler. Hartelijk dank hiervoor. U kunt nog steeds batterijen bij ons blijven inleveren. Vervanging zandbakzand Afgelopen weekend is door een paar hardwerkende ouders het zandbakzand vervangen. Wij willen iedereen die hier aan meegewerkt heeft van harte bedanken voor de hulp. Bureau Halt Maandagmiddag 23 mei jl. is Bureau Halt op bezoek geweest in gr. 7/8. De lessen stonden in het teken van o.a. vandalisme en de functie van Bureau Halt. Kledinginzameling dinsdag 7 juni a.s. Maandag 6 juni a.s. kunt u de zakken tot 16.30 uur inleveren op school en dinsdag 7 juni a.s. kunt u de zakken kleding 's ochtends tot 9.00 uur inleveren. Excursie groep 4 Donderdagmiddag brengt gr. 4 een bezoek aan het museum "De Peelstreek". Voor gr. 4 is dit een eerste kennismaking met het begrip en het vak "geschiedenis". Kunst maakt school Donderdag 2 juni a.s. brengt gr. 1/2 een bezoek aan het Kunstencentrum in Venray. Voor alle kinderen is er een theatervoorstelling. Theater 'Ziezo' laat de kinderen het verhaal van Daantje beleven d.m.v. toneel, dans en live-muziek. Team Bs De Stek mm 9 J

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 13