Werkgroep gezinsviering Hallo moeders en kinderen, Stichting Wilhelmina Sangers Cultuurprijs 2400,- Totaal 67.985,- Er resteert uiteindelijk 'slechts' een tekort van 8983,- dat uit de kerkreserve moet worden gehaald. Van dit bedrag mogen we nog 8000,- in mindering brengen, zijnde de meeropbrengst van de gezinsbijdrage van de afgelopen vijfjaren. Dan resteert nog een tekort van 983,- en dat is in ieder geval aanmerkelijk minder, dan waar het kerkbestuur tevoren op gerekend had. In die zin mogen we met voldoening en tevredenheid terugzien op het financiële verloop van de kerkrestauratie. Daarbij komt dat de komende jaren door minder onderhoudskosten de reserve weer kan worden aangevuld. Het restauratieproject van onze kerk mag dus ook financieel uiterst geslaagd genoemd worden NogmaaCs danken -we iedereen van ganser harte voor de steun aan de restauratie van onze herhj!! Zaterdag 28 mei is de laatste gezinsmis vóór de zomervakantie. Het thema is Alles wat groeit en bloeit. Cajeko zal in deze mis zingen. Jij komt toch ook?? Tot zaterdag! Groetjes, De werkgroep gezinsviering, Marie-Jose Janssen Jos Claessens Diny Peeters Zoals jullie inmiddels allemaal weten gaan we 1 juni weer met een aantal moeders en kinderen een uitstapje maken. Dit jaar gaan we naar het Zoo Pare in Overloon. We vertrekken om 13.15 uur bij de kerk en we gaan om ongeveer 17.15 uur weer naar huis. De eigen bijdrage voor dit uitstapje bedraagt 2 euro per persoon. Dit kunnen jullie die middag betalen. De chauffeurs voor deze middag worden door ons nog benaderd. Dus als je niks hoort hoef je niet te rijden en mag je op eigen gelegenheid naar de kerk komen vanwaar we gaan vertrekken. We hopen dat we een gezellige middag met zijn allen gaan beleven en allemaal tot dan. Groetjes Maria en Brigitte. -11- Vrouwen Vereniging Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 11